دیزنی منتشر خواهد شد ‘Mulan’ مستقیما به جریان – قیمت

توسط Lindsey بحر | آسوشیتد پرس

“مولان” دیگر رهبری به صورت عمده تئاتر آزاد است. والت دیزنی Co. گفت: از آن خواهد شد اولین بازی خود را زندگی می کنند-اکشن فیلمهای در آن اشتراک خدمات جریان دیزنی+ در سپتامبر. 4.

اما این هیچ “همیلتون”: مشتریان را مجبور به پرداخت اضافی $29.99 در بالای هزینه اشتراک ماهانه برای اجاره “مولان.” این شرکت قصد دارد به انتشار آن در تئاتر در مناطقی که دیزنی+ در دسترس نیست.

“به منظور پاسخگویی به نیازهای مصرف کنندگان در طول این غیر قابل پیش بینی دوره ما فکر آن مهم است برای پیدا کردن راه های جایگزین را به این استثنایی دوستدار خانواده فیلم به آنها در موقع” مدیر عامل شرکت دیزنی باب Chapek گفت: درآمد این شرکت تماس بگیرید. “ما این را به عنوان یک فرصت به این باور نکردنی فیلم به مخاطبان گسترده ای در حال حاضر قادر به رفتن به سینما.”

زنده عمل بازسازی از فیلم انیمیشن یکی از اولین فیلم های بزرگ را تحت تاثیر قرار coronavirus بیماری همه گیر. در اصل مجموعه ای برای مارس 27 آزادی “مولان” نقل مکان کرد و تا اواخر جولای و سپس در اواخر ماه اوت و پس از آن کشیده از تقویم همه با هم به عنوان COVID-19 موارد مشخصی از طریق ایالات متحده

همراه با برادران وارنر’ “شعار” “مولان” که قرار بود به یکی از اولین فیلم های بزرگ برای باز کردن در تئاتر پس از خاموش کردن. شرکت کنندگان که اکثر آنها بسته شده اند و برای بیش از چهار ماه بوده است از جان گذشته برای فیلم جدید کمک خواهد کرد که به رسم احتیاط مخاطبان به تئاتر.

اما در حالی که برادران وارنر در حال حرکت رو به جلو با اکران طرح که شامل باز کردن “شعار” در سطح بین المللی برای اولین بار و پس از آن در انتخاب متحده تئاتر یک هفته بعد در سپتامبر. 3 دیزنی تصمیم به محوری و مستقیم مصرف کنندگان به آن جریان.

آن است که بی سابقه برای یک استودیوی بزرگ به ارائه حق بیمه ویدئو در تقاضا انتشار در طول بیماری همه گیر. تصاویر جهانی عرضه “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” در جریان در ماه آوریل در حالی که بسیاری از سالن های تئاتر توقیف شد. اگر چه آن را ناشی از یک شکاف عمده در آن زمان این پس منجر به توافقی تاریخی میان این کشور بزرگترین سینمای زنجیره ای و جهانی به کوچک شدن آن تئاتر پنجره به 17 روز.

اما چند رود “مولان” یک 200 میلیون دلار تولید و به این مسیر بروید حتی دیزنی. در اواخر ماه ژوئن زمانی که اعلام آن تاخیر به اوت دیزنی مدیران آلن شاخ و آلن برگمن نوشت: در یک بیانیه مشترک که “مولان” بود که “همه چیز را تجربه سینمایی باید باشد و این که به اعتقاد ما آن تعلق دارد—در صحنه جهانی و صفحه نمایش بزرگ برای مخاطبان در سراسر جهان برای لذت بردن از با هم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر