دیزنی+ تاپ 50M مشترکین در سراسر جهان


خدمات جریان راه اندازی شد پنج ماه پیش.

والت دیزنی Co. گفت که در جریان آن خدمات دیزنی+ در حال حاضر بیش از 50 میلیون مشترک در سراسر جهان است.

رشد سریع دیزنی+ راه اندازی پنج ماه پیش ری از خبر خوب برای دیزنی که پارک کسب و کار شده است ضرب و شتم توسط Coronavirus بیماری همه گیر. این ویروس است که نگه داشتن مردم در داخل خانه در واقع ممکن است تشویق پناه در محل مصرف کنندگان به ثبت نام برای سرویس جریان.

“ما واقعا فروتنی که در دیزنی+ طنین با میلیون ها نفر در سراسر جهان و معتقدند که این نشانه خوبی برای ما در ادامه گسترش در سراسر اروپای غربی و ژاپن و تمام آمریکای لاتین بعد از این سال” گفت: Kevin مایر رئیس والت دیزنی مستقیم به مصرف کننده و بین المللی. “سرایی بزرگ الهام بخش و uplifts و ما در موقعیت خوش شانس بودن قادر به ارائه یک آرایه وسیعی از سرگرمی های بزرگ ریشه در شادی و خوش بینی در دیزنی+.”

راه اندازی شد برای اولین بار در آمریکا دیزنی+ نورد است در هشت کشورهای اروپای غربی در دو هفته گذشته. هفته گذشته در جریان خدمات در دسترس در هند که در آن ارائه شده است و در رابطه با این شرکت Hotstar خدمات. دیزنی+ در حال حاضر حدود 8 میلیون مشترک در هند.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>