دیزنی تغییرات چشمگیر Hulu Newfront به جریان حوادث


پخش بزرگ هفته می رود آنلاین

والت دیزنی Co. است که مصرف آن در صف مقابل ارائه و همچنین به عنوان Hulu newfront آنلاین به عنوان Coronavirus به طور موثر به پایان رسید هفته glitzy رویدادهای زنده سنتی با هدف جدا کردن رسانه های خریداران از مشتریان خود پول.

دیزنی است که فقط در مورد گذشته از شرکت های رسانه ای برای لغو خود را در صف مقابل که برای سال برگزار شده بود در نیویورک لینکلن مرکز عنوان توسط جیمی کیمل. در سال های اخیر این رویداد از گسترش پوشش ABC را از جمله دیگر دیزنی خواص مانند ESPN, FX و National Geographic.

برای چند سال گذشته Hulu قرار است در یک سخنرانی در باغ میدان مدیسون را Hulu تئاتر در طول Newfronts که در آن تصویری دیجیتال شرکت زمین خریداران.

در این سال نه ارائه خواهد شد قبل از انجام یک llive مخاطبان در همراهی با نیویورک محدودیت در اجتماعات بزرگ.

“در پرتو حوادث اخیر و برای ایمنی کارکنان ما استعداد مشتریان و شرکای دیزنی تبلیغات فروش است که بازسازی آن Hulu Newfront و TWDC چشمگیر ارائه” دیزنی تبلیغات فروش سخنگوی گفت.

“برنامه های تولید در حال حاضر در جریان توسعه دو ستاره نکردم و نوآورانه جریان وقایع, نمایشگاه وسعت و عمق دیزنی مجموعه غنی و زیرساخت ها است. ما متعهد به بازتعریف چگونه ما را به مشتریان بهترین داستان سرایی و فرصت های تبلیغاتی. دقیق تر اعلام جایگزین ارائه برنامه خواهد شد در آینده,” او گفت:.

در اوایل روز پنج شنبه NBCU, ViacomCBS, The CW, کشف و AT&T را WarnerMedia و Xander واحد اعلام کرد لغو زنده خود را ممکن است ارائه. روباه نه اظهار نظر در برنامه های خود را.

فاکس نیوز, شبکه AMC, A+E Networks و Comcast را ازادی حرکت و جنبش و همچنین لغو وقایع است.

ترین برنامه برای برقراری ارتباط با مشتریان و خریداران از طریق کوچکتر جلسات جریان سخنرانیها و آنلاین هاب آن اطلاعات استراتژیک و برنامه نویسی را می توان قابل دسترسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>