دیزنی به علاوه به تعویق انداختن راه اندازی در هند


SVOD خدمات حرکت مارس 29 subcontinental اولین در میان COVID-19 همه گیر

شرکت والت دیزنی است که به تعویق انداختن برنامه های خود را مستقر جدید دیزنی به علاوه جریان خدمات در هند به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به انبوه اخلال در تجارت جهانی.

این خدمات که در نهایت به یک شروع در شمال امریکا گردآوری 28.6 میلیون مشترک از نوامبر. 1 از طریق Dec. 31 در اصل مجموعه ای برای گسترش به شبه قاره در مارس 29. (انواع به نظر می رسد برای اولین بار به گزارش این تاخیر.)

همچنین بخوانید: دیزنی به علاوه چگونه آن را از صفر به 28.6 میلیون نفر در کمتر از سه ماه

دیزنی به علاوه یکپارچه بودن به Hotstar دیزنی متعلق به جریان خدمات در حال حاضر تاسیس در هند. از سرویس های SVOD راه اندازی شد همزمان با شروع از مراسم افتتاحیه لیگ کریکت مسابقات است. اما این مسابقات بود و تقریبا در هر رویداد ورزشی دیگر در سراسر جهان به تعویق افتاده است در میان coronavirus سوخت های اجتماعی فاصله و قرنطينه.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

این مسابقات به تعویق افتاده است تا 15 آوریل … در حال حاضر.

“با توجه به تاخیر در این فصل ما را ساخته اند این تصمیم به طور خلاصه توقف رول از دیزنی پلاس و اعلام خواهد شد جدید تجدید نظر شده برتر تاریخ برای این سرویس به زودی” گفت: Uday شانکار, رئيس جمهور از شرکت والت دیزنی APAC و رئیس و ستاره های دیزنی هند در بیانیه ای

همچنین بخوانید: HBO Max Quibi چوب با راه اندازی طرح با وجود جهانی COVID-19 اختلال

قابل توجه WarnerMedia گفت: آینده تلویزیون این هفته هیچ برنامه ای برای حرکت کردن خود را اواخر مارس راه اندازی طرح برای HBO به علاوه. به همین ترتیب Quibi گفت که قصد دارد به چوب به آن مه 6 راه اندازی برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>