دیزنی به همراه راه اندازی در انگلستان بیشتر از اروپای غربی


کوین مایر می گوید او امیدوار است پلت فرم به ارمغان می آورد برخی از مقدار مورد نیاز لحظات مهلت برای خانواده های برخورد با COVID-19

در میان عظیم جهانی اختلال ناشی از COVID-19 گیر والت دیزنی Co. حرکت رو به جلو گسترش آن از دیزنی به علاوه debuting در جریان خدمات در روز سه شنبه در انگلستان و همچنین اتریش, آلمان, ایرلند, ایتالیا, اسپانیا و سوئیس.

“ما با فروتنی امیدواریم که این خدمات می تواند بسیار مورد نیاز لحظات مهلت برای خانواده ها در طول این زمان دشوار است” گفت: Kevin مایر رئیس مستقیم به مصرف کننده و بین المللی برای دیزنی, در بیانیه ای.

مشترکین در انگلستان پرداخت £5.99 در هر ماه برای دیزنی به همراه و یا £59.99 برای یک سال کامل. در خارج از انگلستان ساکنان اروپایی می توانید انتظار به پرداخت €6.99 در هر ماه و یا €69.99 یک سال است.

دیزنی قبلا تحت فشار قرار دادند پشت آن راه اندازی پلت فرم در فرانسه به تاریخ 7 آوریل همان روز دیزنی به همراه خواهد اولین در شرق اروپا است.

در دستور پهنای باند-نگران اروپایی تنظیم کننده های دیزنی به توافق کاهش اولیه میزان ارسال بیت از این سرویس به تعریف استاندارد وضوح یک حرکت آن را می گوید آن را کاهش می دهد بار بر روی شبکه های مخابراتی محلی 25٪. Netflix و آمازون نخست تصویری, Apple TV Plus, YouTube و Facebook نیز انجام این کار است.

دیزنی به علاوه لذت های دیدنی و آمریکای شمالی راه اندازی, ثبت نام 28.6 میلیون مشتریان از آن Nov. اولین طریق Dec. 31.

برای داستان های بیشتر مثل این بازدید وب سایت خواهر ما بعدی تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>