دیزنی به علاوه دریافت 5M بار در روز 1 یورو اجرای


دیزنی به همراه برنامه دانلود شد 5 میلیون بار در روز راه اندازی آن در اوایل این هفته در انگلستان, اتریش, آلمان, ایرلند, ایتالیا, اسپانیا و سوئیس به گفته شرکت تحقیقاتی App Annie.

برای مقایسه زمانی که دیزنی به همراه راه اندازی در شمال امریکا در نوامبر. 12 برنامه آنی ثبت نام 3.1 میلیون دریافت برنامه برای این سرویس. دیزنی به همراه ثبت نام 28.6 میلیون مشترک از نوامبر. 12 از طریق Dec. 31.

همچنین بخوانید: دیزنی به علاوه بین المللی گسترش خواهد ‘سوار زیرساخت های موجود’ در حال حاضر ساخته شده توسط Netflix: تحلیلگر

دانلود برنامه ترجمه نمی کنید به طور مستقیم به اشتراک. برای مثال یک اشتراک می تواند ترجمه به چندین محبوبیت با اعضای خانواده متعدد تجهیز همه دستگاه های مربوطه خود را.

همچنین بخوانید: دیزنی به علاوه چگونه آن را از صفر به 28.6 میلیون نفر در کمتر از سه ماه

اما تعداد زیادی حاکی سریع جذب که پیش بینی شده است برای یک خاک با زمان در دست خود را با توجه به COVID-19 اجتماعی فاصله و یک اولویت برای دیزنی را به خوبی سفر برنامه نویسی مارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>