دیزنی به علاوه حساب 18 درصد از اینترنت ترافیک در برخی از کشورهای اروپایی


دیزنی به همراه مسئول 18 درصد از تمام اینترنت ترافیک آینده بیش مشابه اتصالات در برخی از کشورهای اروپایی با توجه به داده های جدید امروز منتشر شده توسط نوکیا Deepfield.

پهنای باند تجزیه و تحلیل شرکت داده نیش است که در میان یک جریان ثابت از عکس نشان می دهد که دیزنی به علاوه که لذت بردم فوق العاده Nov. 12 راه اندازی در آمریکای شمالی نیز به خوبی انجام می دهند در غرب اروپا است. این SVOD خدمات راه اندازی در هفته گذشته در انگلستان, اتریش, آلمان, ایرلند, ایتالیا, اسپانیا و سوئیس

مرتبط با: دیزنی به علاوه دریافت 5M بار در روز 1 یورو Rollout

طوطی تجزیه و تحلیل یک شرکت است که اقدامات بیننده منافع در فیلم و تلویزیون را نشان می دهد با یک اختصاصی متریک در آن خواستار “تقاضا عبارات” گفت: این هفته که دیزنی به همراه اول امضا سری اصلی این Mandalorianرتبه شماره 1 با استفاده از تقاضا عبارات چوب اندازه گیری در همه هفت کشور اروپایی است.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

طوطی آنالیز گفت که در آلمان تقاضا برای این Mandalorian است که بیش از 43 برابر بیشتر از آن است که به طور متوسط برای تلویزیون سری.

در ضمن برنامه آنی—که در گزارش هفته گذشته که 5 میلیون دیزنی Plus دانلود برنامه های انجام شده در اروپا در روز راه اندازی—گفت: دیزنی به علاوه برنامه iOS در ادامه به رتبه شماره 1 در محبوبیت در سراسر هفت کشور استقرار در اروپا است.

دیزنی به علاوه قرار است به راه اندازی در فرانسه و هند هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>