Disney نام پارک سر Chapek به موفقیت Iger به عنوان مدیر عامل


Iger نام رئیس اجرایی

والت دیزنی Co. به نام باب Chapek به عنوان مدیر عامل موفقیت Bob Iger که می شود رئیس اجرایی.

این شرکت گفت: Iger به طور مستقیم با این شرکت کار خلاق و راهنمای شرکت از طریق یک رهبری اجرایی انتقال از طریق زمانی که قرارداد خود را به پایان می رسد دسامبر. 31, 2021.

مرتبط با: Iger نام چند خبر‘ اجرایی از سال

Chapek شده بود سر از دیزنی پارک های واحد. دیزنی تا به حال سابقه دشوار successions و Iger تمدید قرارداد خود را چندین بار قبل از در حال حاضر نامگذاری جانشین.

مرتبط با: Iger به نام B+C Hall of Fame

Iger است نظارت تعمیرات اساسی از دیزنی تلویزیون, کسب و کار, تغییر اولویت برای پخش از تلویزیون سنتی. در سال گذشته راه اندازی دیزنی+ درو 10 میلیون مشترک در اولین روز و خدمات به رشد خود ادامه داد.

“با پرتاب موفق دیزنی مستقیم به مصرف کننده کسب و کار و ادغام 21st Century Fox به خوبی در جریان اعتقاد من این است که زمان مطلوب برای انتقال به یک مدیر عامل جدید,” Iger در بیانیه ای گفت. “من بیشترین اعتماد به نفس را در باب و نگاه به جلو به کار کردن از نزدیک با او بیش از 22 ماه به عنوان او فرض این نقش جدید و کنکاش عمیق تر به دیزنی چند وجهی جهانی کسب و کار و عملیات در حالی که من همچنان به تمرکز بر روی این شرکت تلاش خلاق.”

Chapek نامگذاری شد رئیس پارک division در سال 2018 است. در اوایل در حرفه خود او رئیس جمهور والت دیزنی استودیو سرگرمی و رئیس جمهور دیزنی مصرف کننده محصولات. قبل از دیزنی او برگزار شغل در H. J. Heinz and J. Walter Thompson.

“من فوق العاده احترام و افتخار به فرض نقش مدیر عامل از آنچه که من واقعا معتقدم که بزرگترین شرکت در جهان به رهبری ما فوق العاده با استعداد و اختصاصی بازیگران اعضا و کارکنان” Chapek گفت. “Bob Iger ساخته شده دیزنی به ترین تحسین و موفق رسانه ای و سرگرمی شرکت شده اند و من خوش شانس برای لذت بردن از یک صندلی ردیف جلو به عنوان یک عضو از تیم رهبری است. سهم من از تعهد خود را به خلاق تعالی نوآوری در فن آوری و بین المللی توسعه, و من ادامه خواهد داد به آغوش این همان راهبردی ستون رفتن به جلو. همه چیز ما به دست آورد تا کنون به عنوان یک پایه محکم برای بیشتر خلاق قصه گویی جسورانه نوآوری و متفکر ریسک.”

Chapek اضافه خواهد شد به دیزنی هیئت مدیره. رئیس جدید دیزنی پارک تجارب و محصول واحد خواهد شد در آینده این شرکت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>