دیزنی درآمد با چکش توسط Coronavirus بحران


دیزنی+ سرویس به 54.5 متر مشترکین

والت دیزنی Co. گزارش به شدت کاهش سود مالی خود را در سه ماهه دوم به عنوان COVID-19 همه گیر از بین برود بسیاری از آن بیشتر سود آور کسب و کار.

در این شرکت در کنفرانس تلفنی رئیس اجرایی Bob Iger گفت: او با اعتماد به نفس, شرکت را به گزاف گویی.

دیزنی پارک کروز دریایی با خطوط و تئاتر سینما تعطیل شد و آن تبلیغات کسب و کار نهفته ویروس. دیزنی برآورد COVID-19 هزینه در حدود 1.4 میلیارد دلار درآمد عامل.

مرتبط با: Nathanson Downgrades سهام دیزنی به خنثی

“در حالی که COVID-19 همه گیر شده تا به حال قابل ملاحظه تاثیر مالی در تعدادی از کسب و کار ما ما با اعتماد به نفس در توانایی ما برای مقاومت در برابر این اختلال و ظهور از آن را در یک موقعیت قوی” گفت: مدیر عامل شرکت دیزنی باب Chapek. “دیزنی بارها نشان داده است که آن را فوق العاده انعطاف پذیر تقویت شده توسط کیفیت ما داستان سرایی و قوی میل مصرف کنندگان باید برای مارک های ما آشکار است که در پاسخ فوق العاده ای به دیزنی+ پس از راه اندازی آن در ماه نوامبر گذشته.”

درآمد خالص $460 میلیون دلار و 25 سنت یک سهم در سه ماهه نسبت به 5.5 میلیارد سال پیش و یا $3.53 یک سهم.

درآمد شد تا 21 درصد به 18 میلیارد دلار. درآمد سود منعکس علاوه بر این کسب و کار در کسب 21st Century Fox سال گذشته است.

دیزنی گفت: در گزارش سه ماهه خود را که در آن دیزنی+ خدمات جریان بود 33.5 میلیون مشترک از مارس 28. در ماه آوریل این شرکت گفت: دیزنی+ تا به حال در صدر 50 میلیون جایگزینهای از جمله 8 میلیون ستاره در هند است. در طول دیزنی درآمد تماس تعدادی به روز شد به 54.5 میلیون از دوشنبه.

ESPN+ تا به حال 7.9 میلیون مشترک تا از 2.2 میلیون سال پیش و Hulu به حال 32.1 میلیون مشترک تا 27 درصد است. از Hulu را جایگزینهای 28.8 میلیون شد SVOD و تنها 3.3 میلیون بودند vMVPD با کانال تلویزیون زندگی می کنند.

این شرکت گفت: دیزنی+ تولید شد $5.63 هر مشترک در هر ماه ESPN+ تولید شد $4.24 Hulu را SVOD-تنها مشترکین پرداخت می شود $12.06 و آن زنده تلویزیون به علاوه SVOD subs پرداخت $67.75.

بین المللی اجرای دیزنی+ ادامه خواهد داد و در این سال با شروع ژاپن در ماه ژوئن Chapek گفت.

دیزنی مستقیم به مصرف کننده و واحد بین المللی ارسال شده است از دست دادن $821 میلیون, در مقایسه با یک $385 میلیون از دست دادن یک سال پیش.

شبکه های رسانه های عامل درآمد افزایش 7% به 2.4 میلیارد دلار به عنوان درآمد افزایش 28 ٪ به $7.3 میلیارد دلار است.

کابل شبکه عامل درآمد تا 1% به 1.8 میلیارد, با درآمد افزایش 17 ٪ به $4.4 میلیارد دلار است. ESPN عامل درآمد پایین تر بود با توجه به بالاتر برنامه نویسی و هزینه های تولید و کاهش درآمد حاصل از تبلیغات تا حدی جبران بالاتر وابسته به درآمد.

ESPN آگهی درآمد پایین بود 8 درصد در سه ماهه. تا کنون در سه ماهه جاری ESPN آگهی درآمد “به طور قابل توجهی در زیر” که در آن آنها این زمان در سال گذشته CFO کریستین مک کارتی گفت.

پس از پخش مجازی پیش نویس NFL ماه گذشته ESPN در حال برنامه ریزی یک نسخه مجازی از آن ESPY awards در 21 ژوئن.

رادیو و تلویزیون درآمد عامل افزایش 53 درصد به $397 میلیون دلار به عنوان درآمد حاصل از افزایش 49 ٪ به $2.8 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>