دیزنی تاخیر کالیفرنیای جنوبی پارک reopenings

آناهایم (AP) — دیزنی است که به تعویق انداختن اواسط جولای بازگشایی آن کالیفرنیای جنوبی پارک تا زمانی که آن را دریافت دستورالعمل از دولت این شرکت اعلام کرد که روز شنبه.

دیزنی امیدوار به بازگشایی دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی در آناهایم در تاریخ 17 ژوئیه پس از چهار ماه از بسته شدن با توجه به کوروناویروس. اما دولت نشان داد, آن را نمی خواهد موضوع دستورالعمل تا زمانی که پس از ژوئیه 4 ،

“با توجه به زمان مورد نیاز برای ما به ارمغان بیاورد هزاران نفر از اعضای بازیگران بازگشت به کار و راه اندازی مجدد کسب و کار ما, ما هیچ چاره ای جز به تاخیر بازگشایی ما پارک و هتل رفت و آمد مکرر تا زمانی که ما دریافت تایید از مقامات دولتی” دیزنی در بیانیه ای گفت.

این شرکت ارائه نمی کند جدید بازگشایی تاریخ. پارک ها بسته شده در مارس 14 و بازگشایی نیاز به تایید دولت.

این پارک همچنین گفته است که هنوز مذاکره و توافق با کارکنان اتحادیه های کارگری که برخی از آنها را مطرح نگرانی های ایمنی در مورد reopenings. دیزنی گفت: این موافقت نامه های امضا شده از 20 اتحادیه وابسته به نمایندگی از بیش از 11,000 کارکنان جزئیات افزایش پروتکل های ایمنی.

دیزنی همچنین تاخیر برنامه ریزی شده در جولای 23 بازگشایی آن بزرگ کالیفرنیا و بهشت اسکله هتل ها.

مرکز شهر دیزنی منطقه رستوران و خرید منطقه را بازگشایی در جولای 9 همانطور که قبلا برنامه ریزی شده “با سلامت و پروتکل های ایمنی در محل برای ما اعضای بازیگران و مهمانان” دیزنی گفت.

دیزنی لند طرفداران به طور معمول می تواند بانک را در پارک در حال باز صرف نظر از آنچه که در جهان اطراف آن است. پارک بسته تنها تعداد انگشت شماری از بار در 65 سال است. آخرین بار بود که پس از حملات تروریستی در سپتامبر. 11, 2001.

این شرکت نشان داد هنوز برنامه ریزی برای اقدام با بازگشایی دیزنی در فلوریدا در جولای 11. دیزنی اقامتگاههای تفریحی را در شانگهای و هنگ کنگ در حال حاضر بازگشایی شد.

کالیفرنیا دیدن است COVID-19 سنبله ضبط 69 درصد افزایش در موارد جدید این هفته.

این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث ذات الریه و مرگ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>