دیزنی کابل شبکه مجموعه ای جمعه شب فیلم


هدف حامیان با محدود وقفه محتوای خاص

والت دیزنی Co. در حال برنامه ریزی یک شب جمعه فیلم حق رای دادن در آن شبکه های کابلی در حالی که بینندگان در خانه هستند و قادر به انجام کارهای بسیاری از جمله رفتن به تئاتر.

سری فیلم شروع می شود شب جمعه و اجرا می شود از طریق مه 1 و شامل ESPN, Freeform و FX. در میان فیلم های برجسته Guardians of the Galaxy, Iron Man 2, بازگشت به آینده, و چارلی و کارخانه شکلات سازی.

هدف حمایت از فیلم که اجرا خواهد شد با محدود تجاری وقفه. تبلیغات است که آیا اجرا خواهد شد از ویژگی های تفسیر, چیزهای بی اهمیت و به تازگی ضبط شده مصاحبه با ESPN شخصیت از جمله لوئیس ریدیک و مایک-<url> Sr.

مرتبط با: Seacrest به میزبان دیزنی خانواده Singalong’ در ABC مارس 16

“ما می دانیم که بسیاری از خانواده ها به دنبال راه های مختلف به صرف زمان با هم در راحتی از خانه های خود گفت:” ریک گومز هدف اجرایی معاونت و مدیر بازاریابی دیجیتال و استراتژی افسر. “هدف مفتخر به همکاری با دیزنی به ارائه پنج شنبه شب فیلم به خانواده یکی دیگر از گزینه به عنوان آنها در خانه بمانند و ایمن ماندن.”

دیزنی تبلیغات فروش CreativeWorks آگهی واحد طراحی و توسعه نقاط از جمله یکی در حال اجرا در شما نمی دانید که بو در ESPN استفاده ویدئوها از ESPN استعداد بودند که فیلم برداری در خانه های خود تأمل در Bo Jackson حرفه ای و میراث.

در واحد زمان وجود خواهد داشت و اعلانات آگاهی عامه درمورد محتوای سفارشی شامل استعداد از واحد زمان را نشان می دهد تشویق هم در حالی که ماندن در خانه.

“دیزنی متعهد است به طور مداوم ارائه, خانواده, سرگرمی, به خصوص در طول این بی سابقه تایمز” گفت: Wendell اسکات ارشد معاونت دیزنی فروش تبلیغات. “با هم با هدف ما در حال ملاقات با خانواده های که در آن آنها در خانه های خود و ارائه سرگرم کننده و هیجان انگیز فیلم با محدود تجاری تجربه است.”

NBCUniversal روز جمعه همچنین اعلام کرد که در آن شبکه های کابلی و Telemundo خواهد شد پخش اقامت در تئاتر خانواده فیلم شب. که سری نیز اسپانسر شده از طرف هدف محدود تجاری وقفه.

در روز سه شنبه, CBS گفت: این امر می تواند احیای آن پنج شنبه شب, دانلود فیلم در ماه مه.

دیزنی شبکه’ جمعه فیلم برنامه است:

سهشنبه, مارس 10

برچسب: بازگشت به آینده

ESPN2: شما نمی دانید که بو

سهشنبه, مارس 17

برچسب: Guardians of the Galaxy

ESPN2: کتاب منینگ

FX: Transformers: تاریخ و زمان آخرین شوالیه

سهشنبه, مارس 24

برچسب: چارلی و کارخانه شکلات سازی

ESPN2: Believeland

FX: Jumanji: به جنگل خوش آمدید

چهار شنبه, آوریل 1

برچسب: کارآموز

ESPN: دبیرخانه

FX: Iron Man 2

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>