کشف مالی خارج هدایت پس از بازی های المپیک حرکت


شرکت انتظار $175M-$200 متر 3Q از دست دادن

پس از coronavirus بحران مجبور به بازی های المپیک تابستانی به تعویق افتاد, کشف, که دارای تلویزیون های اروپایی حقوق به این بازی ها انصراف خود را هدایت به سرمایه گذاران در مورد آن انتظار عملکرد مالی.

در یک پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار سهشنبه, کشف اشاره کرد که آن را انتظار می رود هزینه های مربوط به بازی های المپیک برای کمک به 175 میلیون دلار به 200 میلیون دلار ضرر در سه ماهه سوم.

با به تعویق افتادن بازی های المپیک, کشف, گفت: آن را “انتظار دارد که در المپیک مربوط به درآمد و هزینه های خود را از تغییر 2020 به مالی 2021.

تکمیل پوشش: COVID-19 همه گیر

“به عنوان یک نتیجه از ناشناخته تاثیر COVID-19 در این شرکت نتایج مالی و عدم اطمینان مربوط به طول مدت آن و همچنین تاثیر تعویق افتادن بازی های المپیک 2020 این شرکت است که برداشت آن مالی 2020 چشم انداز. این شرکت با ارائه یک به روز رسانی مالی 2020 چشم انداز در این زمان” کشف گفت: در پرونده.

کشف بیشتر اشاره کرد که به عنوان یک نتیجه از جهانی همه گیر مشاهده تلویزیون مخاطبان در سراسر جهان به طور چشمگیری افزایش یافته.

“این شرکت با تجربه افزایش رتبه بندی و تحویل در سراسر بسیاری از تلویزیون مشاهده بازار به عنوان بسیاری از مردم خود جدا در صفحه اصلی. این است که کمک به جبران منسوب ضعف از شرایط اقتصادی و شرکت ارزیابی تاثیر بهبود رتبه بندی و تحویل در عملکرد خود” کشف گفت.

“این شرکت نیز همچنان به دنبال تعدادی از صرفه جویی در هزینه های طرح است که آن امید را جبران بخشی از ضرر و زیان درآمد با توجه به تاثیر COVID-19 از جمله کسانی که از تولید خاموش شدن ناگهانی و تاخیر” این شرکت اعلام کرد.

کشف انبار شد تا 8.33% به $20.03 سهم در روز سه شنبه.

پیشتر در روز سه شنبه Comcast که دارای تلویزیون آمریکا حقوق به بازی های المپیک ساخته شده با تشکیل پرونده SEC نشان می دهد که COVID-19 بحران “می تواند مواد نامطلوب بر روی ما تاثیر نتایج حاصل از عملیات بیش از نزدیک به متوسط مدت است.”

در پر کردن Comcast گفت: این ویروس موثر بر کسب و کار خود را در تعدادی از راه های از جمله وادار کردن این شرکت به نزدیک آن پارک تاخیر تئاتر توزیع فیلم و اخلال ایجاد و در دسترس بودن فیلم و برنامه های تلویزیونی.

حتی قبل از به تعویق افتادن بازی های المپیک شرکت اشاره کرد و آن را تحت تاثیر لغو رویدادهای ورزشی.

“به عنوان آنها بر آسمان این اثرات مادی را تشدید کند چه بود در حال حاضر رو به وخامت محیط اقتصادی و بازار تبلیغات را در انگلستان و اروپا در سال 2019” این پرونده گفت. “ما Comcast Cable کسب و کار در حالی که شبکه ما به خوبی انجام برای دیدار با چالش های کسب و کار و تحصیل از خانه را نمی خواهد تحت تاثیر یا به عنوان اقتصادی اثرات استرس ما مسکونی و کسب و کار خدمات پایه مشتری است.”

تاثیر COVID-19 بحران را در Comcast در کسب و کار بستگی به میزان دولتی اقدامات و طول زمان آن اقدامات در محل باقی می ماند ،

“در این نقطه آن است که غیر ممکن است برای پیش بینی چنین وسعت و مدت و میزان عرضه و تقاضا برای محصولات و خدمات ما از جمله تبلیغات تحت تاثیر قرار خواهد شد,” Comcast گفت: در پرونده. “این عدم اطمینان باعث می شود آن را به چالش کشیدن برای مدیریت به منظور برآورد عملکرد آینده کسب و کار ما به خصوص در طول نزدیک به متوسط بلند مدت. اما تاثیر COVID-19 می تواند مواد نامطلوب بر روی ما تاثیر نتایج حاصل از عملیات بیش از نزدیک به متوسط مدت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>