کشف نمایشگاه موزه نشان می دهد کودکان و نوجوانان چگونه آنها “سمور” خوردن

او یک پستاندار آبزی که مدل عادات سالم غذا خوردن و انتخاب شیوه زندگی برای کودکان است. او شده است موضوع کتاب و نمایشنامه و در حال حاضر پاتر سمور یک نمایشگاه به نام بعد از او را در کودکان کشف موزه سن خوزه.

“پاتر سمور: سالم ماجراجویی” باز Feb. 21 با بازدید از پاتر خود را. فرزندان خانواده خدمت اول 5 شهرستان سانتا کلارا منابع مراکز برای اولین بار برای لذت بردن از نمایشگاه.

اول 5 ایجاد شده پاتر سمور در سال 2011 در راستای ماموریت خود را برای حمایت از رشد سالم کودکان از طریق سن 5 سالگی. غیر انتفاعی همراه با Kaiser Permanente و دولت وزارت بهداشت و خدمات انسانی, بودجه انتشار “هری پاتر سمور: داستان درباره آب” برای کمک به تشویق خانواده ها به کاهش در نوشابه و آب میوه مصرف کنید. این کتاب باعث یک سری در مورد سمور ماجراهای و سالم خود را انتخاب کند.

Marilee جنینگز, مدیر اجرایی, از کودکان کشف موزه سن خوزه گفت: این موزه پس از آن میزبانی داستان بار که در آن کتاب خواندن با صدای بلند. این موزه در نهایت تبدیل داستان به تعاملی بازی که تور محلی مدارس و کتابخانه ها.

پس از اجرای آن در سان خوزه به پایان می رسد مارس 10, “سالم ماجراجویی” تنظیم شده است به بازدید از موزه ها و کتابخانه ها در سراسر کالیفرنیا. نمایشگاه اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به عضویت پاتر در یک سفر از طریق محله خود را در تلاش برای گرفتن یک رنگین کمان مسابقه ماهی و پیوستن به واترپلو تیم. در طول راه کودکان می توانید آزمون مهارت های خود را ملاقات هری پاتر دوستان اهل تفریح و بازی و یاد بگیرند که چرا سالم انتخاب مهم هستند.

“پاتر سمور شده است نمادی از زندگی سالم, اهداف,” دکتر گفت: Antonia چارلز از کودکان شیوه زندگی سالم در مرکز دره سانتا کلارا مرکز پزشکی اضافه کرد که او در مرکز “10 گام برای سالم شما” راهنمای توصیه بسیاری از همان مراحل موجود در “هری پاتر سمور” کتاب.

“من با خانواده هایی که رویارویی با چالش ها به ارائه وعده های غذایی سالم برای کودکان و نوجوانان” چارلز گفت: در این نمایشگاه را افتتاح اشاره به این که 46 درصد از بزرگسالان در شهرستان سانتا کلارا پیش-دیابتی. “ما نیاز به شروع به آموزش بچه ها در مورد رژیم غذایی سالم و شیوه زندگی و رفتارهای.”

شهرستان سانتا کلارا سرپرست سوزان Ellenberg که ریاست بخش اول 5 کمیسیون گفت پاتر بوده است موفق مدل نقش.

“بیشتر کودکان در حال آب آشامیدنی به عنوان یک نتیجه از پاتر, سمور” Ellenberg گفت. “پاتر سمور و این نمایشگاه یک عهد به خلاقیت از اول 5 و موزه کودکان کشف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet