PARK CITY, UT, فوریه 6 2020 – فیلم مستقل شام در آمریکا طول می کشد بینندگان در یک سفر مخاطره آمیز با پانک راک و فن-تبدیل-عشق و علاقه آنها به عنوان سفر از طریق میانه آمریکا است. نوشته و کارگردانی شده توسط Adam Rehmeier فیلم به ضرب گلوله کشته شد در بسیاری از های مختلف در حومه شهر, مکان, که اغلب ارائه شده منحصر به فرد صوتی چالش برای تیم صدا. Rehmeier منصوب Daniel S. McCoy, CAS, صاحب, تولید, صدا, شرکت ToneMesa به ارائه علامت تجاری خود را وفاداری صوتی برای این پروژه است. به ضبط صوتی بکر با وجود گاهی اوقات در مکان های پر سر و صدا McCoy در به او اعتماد 4061 مینیاتوری تمام نما ، 4017B Shotgun Microphone و 4018B Supercardioid میکروفون همراه با تازگی راه اندازی 6061 هسته Subminiature میکروفون از DPA میکروفن.

McCoy در با احتیاط قد و بالا-کیفیت صدای 6061 هسته ای به شادی به کار با مجموعه. “نه تنها آن را آسان برای مخفی کردن میکروفون در, بازیگران,’ کمد لباس آن را نیز پنهان بهتر است به عنوان یک گیاه mic هر جا که ما به آن نیاز است,” او می گوید. “من همیشه دوست داشتم من 4061 میکروفون lavalier و در حال حاضر با 6061 هسته Subminiatures من می توانید حتی بیشتر پویا و محدوده پاسخ فرکانسی با راحت و کاربر پسند بالاتر از همیشه قبل از. با توجه به آن حتی کوچکتر کپسول که صدا به سادگی به من منفجر دور. این 6061 هسته نشانی از یک کار بزرگ از گرفتن متنوع برای تلفن های موبایل جزئیات بیشتر در اتاق های بازیگران,’ صداها و جلوه های صوتی.”

آن را در پر سر و صدا کمتر از ایده آل فیلمبرداری شرایط که در آن McCoy در بر داشت 6061 هسته میکروفن به خصوص اکسل. “ما به ضرب گلوله یک صحنه در یک فروشگاه حیوان خانگی با یک مقدار باور نکردنی از حیوانات سر و صدای” او توضیح می دهد. “با وجود داشتن به رقابت با غوغای پرندگان و یک معامله بزرگ از تداخل این 6061 هسته ای هنوز ارائه وضوح از بازیگران صدای که من مورد نیاز است. من تا به حال هرگز به نگرانی در مورد تحریف یا عدم فهم است که شما معمولا با چند میکروفون مخفی.”

شام در امریکا McCoy در به شدت متکی بر هر دو 4061 و 6061 میکروفون برای ضبط معتبر کنسرت صدا. “من کاشته 4061/6061 هسته میکروفون برای ضبط درام کیت باس و گیتار آمپر,” او اضافه می کند. “با استفاده از 4017B و 4018B میکروفن بر روی بوم با 6061 هسته ای و 4061 مینیاتور در بازیگران و ابزار واقعا در زمان های صوتی به سطح بعدی. من یک تک هیئت مدیره ترکیب و موقعیت نقطه میکروفون در هر دستگاه و هر سر amp. آن را بسیار محوری شدید ، تمام موسیقی بود که به زیبایی گرفته شده با تشکر من DPA میکروفون.”

McCoy نیز یافت 6061 هسته ای فوق العاده مفید در گرفتن سخت است که اثرات ویرایشگر صدا کالین الکساندر مورد نیاز است. با توجه به جولیا “کالین بود بسیار سپاسگزار از تمام اثرات عملی است که ما قادر به ضبط با تولید soundtracks. او گفت که آنها بسیار آسان برای کار با و لذت را به مخلوط خود را در طول ضبط مجدد روند. من واقعا افتخار است که کسی که من را تحسین بسیار در تولید خواهد بود تا تعریف دارایی های آنها دریافت شده از مجموعه.”

به رسمیت شناختن است که غرب میانه آمریکا است که اغلب کاملا باد می وزد McCoy در انتخاب یک سری از باد راه حل های حفاظت از دیگری دانمارکی تولید کننده Bubblebee صنایع برای تکمیل DPA میکروفن. “وزش بدتر از هر فرکانس مشکلات; همه چیز در مورد کنترل باد در محیط بیرون,” او توضیح می دهد. “با استفاده از Bubblebee راه حل با DPA میکروفون ثابت به مطلوب راه اندازی برای آمریکا دشت.”

شام در امریکا است که برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس است که یک فیلم مستقل است که می گوید داستان از سیمون (Kyle Gallner), an on-the-لام پانک راک و پتی (امیلی Skeggs) یک زن جوان با وسواس باند خود را. در طول فیلم جفت به طور غیر منتظره سقوط در عشق به عنوان آنها با هم سفر از طریق امریکا پوسیدگی میانه حومه.

در مورد DPA میکروفن:

DPA میکروفن پیشرو دانمارکی صوتی حرفه ای تولید کننده با کیفیت بالا میکروفن کندانسور راه حل برای برنامه های کاربردی حرفه ای. DPA هدف نهایی این است برای ارائه به مشتریان خود را با بهترین مطلق ممکن میکروفون راه حل برای تمام بازارهای آن که شامل صدا زندگی می کنند نصب ضبط و تئاتر پخش. وقتی که می آید به طراحی فرایند DPA طول می کشد هیچ کلید های میانبر. و نه شرکت سازش در آن فرآیند تولید است که انجام می شود در DPA کارخانه در دانمارک. به عنوان یک نتیجه DPA محصولات در سطح جهان مورد ستایش استثنایی وضوح و شفافیت بی نظیر با مشخصات عالی و قابلیت اطمینان و, بالاتر از همه, خالص, بدون رنگ و undistorted صدا. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.dpamicrophones.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de