کرامت سلامت ارائه مجازی رایگان مراقبت از بازدیدکننده داشته است برای کسانی که با علائم کروناویروس

آن تب یونجه? یا رمان coronavirus?

کرامت سلامت بیمارستان در کالیفرنیا محاصره با مردم رسوندند تا در اتاق های اورژانس و مراقبت های فوری و امکانات راه اندازی شده در دوشنبه 23 مارس رایگان مجازی مراقبت فوری سفر برنامه اجازه می دهد مردم را به بحث در مورد علائم خود را به صورت آنلاین با مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.

“مجازی مراقبت فوری بازدیدکننده داشته است یکی از راه های ما کمک خواهد کرد که بیماران مبتلا به COVID-19 علائم ارزیابی گزینه های خود را برای درمان و یا تست” گفت: Julie J. Sprengel و عزت و غربی تقسیم جمهور. “بازدید مجازی اجازه می دهد برای مراقبت به موقع تحویل بدون قرار دادن بیماران دیگر یا ما پزشکان در معرض خطر ابتال به این ویروس.

“و در حالی که آن را به منظور جایگزینی فرد در مراقبت از بازدیدکننده داشته است” او افزود: “این کمک خواهد کرد که بیمار کاهش حجم در مراقبت از سایت به طوری که ما می تواند در خدمت کسانی که نیاز به مراقبت بیشتر است.”

برای استفاده از این سرویس به dignityhealth.org/virtualcareanywhere یا دانلود مجازی مراقبت از هر جای گوشی های هوشمند نرم افزار. بیماران همچنین می توانید تماس 855-356-8053 و با استفاده از کد کوپن “COVID-19.” به طور معمول چنین خدمات همراه با 35 دلار هزینه اما خواهد شد که چشم پوشی برای بیمارانی که فکر می کنم آنها ممکن است دچار علائم کروناویروس, رسما به عنوان شناخته شده COVID-19. پس از درخواست های مجازی مراقبت از بازدید و ارائه دهندگان خدمات تماس با بیمار هنگامی که آنها در دسترس هستند به طور معمول در عرض 15 تا 30 دقیقه اگر چه تقاضای بالا ممکن است منجر به طولانی تر شدن زمان انتظار.

این سرویس بر روی تقاضا و تنها را قبول نمی کند قرار ملاقات.

کارشناسان بهداشت توصیه می کنند مجازی فوری برای مراقبت از بیماران مبتلا به کمتر شدید علائم COVID-19 مانند تب با درجه پایین یک سرفه یا تنگی نفس. به این ترتیب افرادی با علائم خفیف که در حال ارزیابی آنلاین توسط یک حرفه ای پزشکی می توانید اجتناب از تعامل با دیگران و اطمینان از آنها دریافت سطح مناسبی از مراقبت.

هر کسی که با علائم شدید یک بیماری تنفسی مانند تب بالا و یا دشواری تنفس باید با 911 تماس بگیرید و یا بازدید از نزدیکترین اورژانس. تماس قبل از بازدید در فرد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>