دیجیتال نیروانا انتشار Trance 3.0


خودکار, شرح, ترجمه و نوایی ابزار بهبود بهره وری در حالی که ارکستراسیون, مدیریت پروژه و دسترسی به وب سایت افزایش بهره وری

فریمونت کالیفرنیا. — آوریل 21, 2020 — دیجیتال نیروانا ارائه دهنده پیشرو رسانه-نظارت و ابرداده خدمات نسل منتشر کرده است نسخه 3.0 از آن خلسه سرمایه گذاری-کلاس مبتنی بر ابر نرم افزار برای بسته captioning و رونویسی. Trance 3.0 می بالد که پیشرفت قابل توجهی به ارمغان بیاورد دستاوردهای بهره وری داخلی, شرح فرآیند و برنامه ابر معماری و یکپارچه مدیریت پروژه ابزار کاربران را قادر به باقی می ماند تولیدی بدون توجه به جایی که آنها کار در دفتر و در خانه یا هر جای دیگری.

“ترنس 3.0 شامل جدید و راحت متن اصلاح پنجره یک متن ترجمه موتور که ساده و سرعت captioning در زبان های اضافی و خودکار عنوان نوایی برای سرعت بخشیدن به تحویل محتوا به سیستم عامل جدید و مناطق جغرافیایی گفت:” راسل عاقلانه معاون ارشد رئیس جمهور در دیجیتال نیروانا. “این به روز رسانی قابل توجهی به ارمغان بیاورد دستاوردهای بهره وری رسانه ها را به شرکت های داخلی captioning فرآیندهای در حالی که باز کردن فرصت های تجاری جدید. حتی در حال حاضر با گسترده شدن نیاز به کار از خانه Trance 3.0 کاربران می توانند خود را حفظ بهره وری در شاخص محتوا برای توزیع در سیستم عامل های محبوب از قبیل Quibi, Netflix و Hulu HBO Max و دیگران است.”

دیجیتال نیروانا Trance نرم افزار جزء برش لبه STT تکنولوژی و هوش مصنوعی هدایت فرآیندهای با ابر مبتنی بر معماری به درایو کارآمد پخش و رسانه ها در گردش است. پیاده سازی مبتنی بر ابر ابرداده نسل و بسته captioning به عنوان بخشی از عملیات موجود در رسانه شرکت می تواند اساسا در کاهش هزینه و زمان تحویل دقیق و سازگار مطالب برای چاپ و نشر در سراسر جهان است. آنها همچنین می تواند به غنی سازی و طبقه بندی مطالب را قادر می سازد بیشتر موثر repurposing از کتابخانه رسانه ها و تسهیل بیشتر هوشمند هدف از لکه های تبلیغاتی.

پیشرفت های موجود در خلسه 3.0 شامل:

شرح و ترجمه
دیجیتال نیروانا معرفی شده جدید متن اصلاح پنجره به خلسه 3.0 برای تسهیل فرآیند بررسی و تصحیح متن مورد استفاده برای تولید بسته نوشتن شرح تصاویر و. رابط کاربر را نشان می دهد زمان-همگام سازی ویدئو و نوشتن شرح تصاویر و در کنار هم در یک پنجره همراه با ابزار برای ویرایش متن و اضافه کردن نشانه های بصری و موسیقی و برچسب ها و سخنران برچسب ها. لغت نامه اسکریپت, فهرست اسامی و متن دیگر منابع مصرف را به خلسه کمک به افزایش دقت در متن و در نهایت بسته نوشتن شرح تصاویر و کاربردی به ویدئو. منبع متن را می توان به طور خودکار ترجمه شده به یک یا بیشتر زبان های اضافی با نتیجه متن نمایش داده شده در دو سمت پنجره برای بررسی و اصلاح.

عنوان نوایی و تضمین کیفیت
جدید عنوان نوایی و تضمین کیفیت و قابلیت های درون خلسه 3.0 کاربران اجازه می دهد برای پیکربندی نوشتن شرح تصاویر و با توجه به دستورالعمل هر یک از پلت فرم توزیع حصول اطمینان از جریان خدمات انجام نمی رد مطالب فقط به خاطر captioning مطابقت ندارد تا با داخلی خود عنوان راهنمای سبک. کاربران به سادگی پیکربندی و اعمال ایستگاه از پیش تنظیم برای سیستم عامل هدف و ترنس 3.0 خودکار, عنوان, قالب بندی — تعداد کاراکتر و تعداد خطوط و عنوان دادن — مطابق با سیاست های تعریف شده در مناسب از پیش تعیین شده. در نتیجه نوشتن شرح تصاویر نمایش داده شده در یک captioner پنجره برای نهایی مقایسه تصویری. پس از نوشتن شرح تصاویر و بررسی شده اند و مورد تایید این فایل استفاده می شود برای تولید خروجی های متعدد فرمت های مورد نیاز برای توزیع.

ارکستراسیون و مدیریت پروژه
Trance 3.0 orchestrates بسته captioning فرآیندهای از پایان برای پایان دادن به ارائه یک پروژه مدیریت لایه مرکزی و ساده سازی وظایف حیاتی برای به حداقل رساندن نیاز به صورت دستی نظارت و مداخله است. مدیر پروژه می تواند پیکربندی نقش ها و اولویت ها برای کاربران مختلف و سپس راه اندازی پروژه های فردی با شناسایی وظایف لازم خروجی و مهلت. Trance دسته به طور خودکار حرکت و پردازش محتوا, رونویسی و ترجمه و شرح و آهنگ های بهره وری کار و در دسترس بودن از های مختلف کارکنان; شناسایی مناسب ترین فرد برای کار با یک شغل خاص و ارائه اطلاعیه ها و هشدار در صورت نیاز به درایو هر پروژه از طریق به اتمام است.

اطلاعات بیشتر در مورد ترنس 3.0 و دیگر دیجیتال نیروانا محصولات در دسترس است www.digital-nirvana.com.

# # #

در مورد دیجیتال نیروانا
تاسیس در سال 1996 دیجیتال نیروانا با آن مجموعه ای از راه حل های نوآورانه متخصص در توانمند سازی مشتریان در سراسر جهان با مدیریت دانش فن آوری. دیجیتال نیروانا جامع خدمات نمونه کارها شامل نظارت بر رسانه ها و تحلیل های رسانه ها راه حل ها و خدمات سرمایه گذاری خدمات تحقیقات و آموزش مدیریت خدمات. مشتریان تکیه دیجیتال نیروانا به بهبود بازده عملیاتی اطمینان از انطباق کاهش هزینه ها و حفاظت از جریان درآمد. DN را رعایت رانده و راه حل ارائه می دهد مشتریان خود را با کیفیت بی نظیر ثابت تطبیق پذیری و بهترین عملکرد در کلاس است که به سازمانها کمک به ساده کردن عملیات و به دست آوردن مزیت رقابتی. دیجیتال نیروانا است که مقر آن در فرمونت کالیفرنیا با جهانی مکان تحویل در حیدرآباد و کویمباتور هندوستان.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/DigitalNirvana/200421DigitalNirvana-Trance3.0.docx

لینک عکس:
www.wallstcom.com/DigitalNirvana/DigitalNirvana-Trance-BinaryHand.jpg
عکس عنوان: دیجیتال نیروانا ترنس

دنبال دیجیتال نیروانا:
توییتر: https://twitter.com/digital_nirvana
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/digital-nirvana-inc.
Facebook: https://www.facebook.com/Digital.Nirvana.Inc
یوتیوب: https://www.youtube.com/user/DigitalNirvanaVideo

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>