دیجیتال سیستم های هشدار راه اندازی نرم افزار طرح تضمین


مشتریان در حال حاضر یک راه آسان و ارزان برای حفظ خود EAS سیستم عامل به طور کامل سازگار با به طور مداوم در حال تغییر FCC اضطراری هشدار مقررات

LYNDONVILLE n. y. — مه 5 سال 2020 — دیجیتال سیستم های هشدار رهبر جهانی در اورژانس ارتباطات راه حل های برای رسانه ارائه دهندگان امروز اعلام کرد آن همه جدید نرم افزار طرح تضمین برای این شرکت برنده جایزه خانواده اضطراری سیستم هشدار (EAS) دستگاه. برای هزینه های کوچک سالانه مشتریان هم اکنون می توانید اطمینان حاصل شود آنها همیشه در انطباق با شرایط فعلی با تشکر از اطلاعیه خودکار است که نشان می دهد نسخه های جدید نرم افزار در دسترس هستند.

“با وجود انکار ناپذیر قوانین EAS: آن را دور آن تغییر خواهد کرد و شما باید از آنها پیروی کنید. و که یکی از آخرین ماندن در انطباق هرگز مهم تر از شرکت در طول این زمان از همه گیر و ملی اضطراری” گفت: لایحه رابرتسون معاونت توسعه کسب و کار دیجیتال, سیستم های هشدار. “در همان زمان ما می دانیم که یک چالش این است که برای نظارت و حفظ EAS تجهیزات برای نگه داشتن سرعت با آخرین FCC قوانین IPAWS پیشرفت و ماندن در بالای بحرانی به روز رسانی های امنیتی.”

در دسترس به تمام مشتریان در حال اجرا نسخه 4.0 نرم افزار, نرم افزار تضمین برنامه نه تنها ارائه می دهد به روز رسانی به نسخه فعلی 4.1 اما تضمین می کند که کاربران به طور خودکار دریافت تمام آینده نسخه های نرم افزار را بدون پرداخت هزینه اضافی — از جمله ویژگی های جدید رفع و به روز رسانی های امنیتی. نسخه 4.1 تقویت EAS/کلاه امنیت و انطباق مدیریت از طریق قابل توجهی سری از امنیت فکر امکانات همراه با چند توابع جدید و بهبود در پاسخ به طیف گسترده ای از درخواست مشتری و در خط با آخرین FCC انطباق با الزامات. این شرکت در حال حاضر اعلام کرد که آینده خود را V4.2 که در دسترس خواهد بود به تمام نرم افزار طرح تضمین اعضا پس از آزادی.

در ضمن نرم افزار طرح تضمین عضو دریافت تخفیف در تعمیرات از جمله قطعات و کار و تخفیف در نرم افزار اضافی و کلید مجوز. اگر عضو فعلی سخت افزاری است و دیگر پشتیبانی شده توسط هر نرم افزار در آینده انتشار دیجیتال, سیستم های هشدار را جایگزین سخت افزار در تخفیف.

“با نرم افزار جدید ما تضمین طرح مشتریان می توانند بودجه را کوچک و قابل کنترل هزینه های تعمیر و نگهداری نرم افزار بر اساس سالانه” اضافه شده اد Czarnecki مدیر ارشد استراتژی و امور حکومتی. “آنها می گویند خداحافظی به بزرگتر تناوبی ارتقاء اتهام و یا حتی بدتر سقوط از پشت در به روز رسانی انتقادی و رو به بزرگ عدم رعایت جریمه. این برنامه یک راه حل ارزان است که ساده کل فرایند بنابراین مشتریان می توانند برای شرکت در بیشتر مسائل با فشار دادن.”

اطلاعات بیشتر در مورد دیجیتال هشدار سیستم های نرم افزار طرح تضمین در دسترس است www.digitalalertsystems.com/SA-Plan.html.

# # #

در مورد دیجیتال هشدار سیستم
دیجیتال سیستم های هشدار پیشرو مبتکر از نسل بعدی مشترک هشدار پروتکل (CAP) و سیستم های هشدار اضطراری (EAS) برای رادیو و تلویزیون پخش. در سال 2009 دیجیتال هشدار سیستم های ادغام شده با مونرو الکترونیک که EAS محصولات هستند به طور گسترده ای پذیرفته شده و استاندارد برای CATV. از مقر خود در Lyndonville, New York, دیجیتال, سیستم های هشدار را فراهم می کند R&D تولید و فروش و خدمات به مشتریان به صورت تمام دیجیتال سیستم های هشدار مونرو الکترونیک یک-Net™ برندها و حفظ آن سخت به دست آورده شهرت برای کیفیت و خدمات به مشتریان با ارزش خود در سراسر جهان است.

اطلاعات بیشتر در دسترس است www.digitalalertsystems.com.

همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/DAS/200505DAS-Software_Assurance_Plan.docx

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>