DigiBox برجسته pro-AV همکاران در ISE 2020


ISE 2020, 11-14 فوریه پایه 10.K165 — DigiBox انگلستان پیشرو توزیع کننده فن آوری برای pro-AV و صنعت پخش خواهد شد شرکت در ISE سال 2020 بزرگترین pro-AV نمایش در حال وقوع در رای آمستردام در کنار شرکای Haivision, SNS و BirdDog.

ISE 2020, 11-14 فوریه پایه 10.K165 — DigiBox انگلستان پیشرو توزیع کننده فن آوری برای pro-AV و صنعت پخش خواهد شد شرکت در ISE سال 2020 بزرگترین pro-AV نمایش در حال وقوع در رای آمستردام در کنار شرکای Haivision, SNS و BirdDog.

در رابطه با شریک زندگی Haivision یک بازار-رهبر در جریان ویدئو راه حل DigiBox خواهد ویترین بسیاری از مزایای Haivision برنده جایزه Makito X4 رمزگذار ویدئو بسیار-امنیت فوق العاده کم پوشیدگی HEVC (H. 264 encoder ارائه می شود که استثنایی تصویری با کیفیت نسل بعدی عملکرد SRT جریان و بهترین نژاد 4K UHD و HD پشتیبانی می کند تراکم. نیز برجسته خواهد بود که به تازگی راه اندازی Haivision بازی Pro یک برنامه iOS است که ارائه می دهد یک راه سریع و آسان برای تماشا و نظارت بر SRT جریان ویدئو از هر نقطه بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

Haivision را نیز نشان می دهد مزایای SRT باز-منبع پروتکل که موجب بهبود جریان عملکرد بیش از غیر قابل پیش بینی شبکه برای ارائه با کیفیت بالا و زمان تاخیر کم رسانه ها. SRT خواهد شد از ویژگی های پیوسته showreel از نکات برجسته و برنامه های کاربردی.

SNS (Studio Network Solutions) رهبران در رسانه های ذخیره سازی خواهد بود و نشان میدهد که چگونه EVO ذخیره سازی مشترک با این نسخهها کار مورد علاقه خود را NLE با آخرین به روز رسانی به ShareBrowser از جمله AI Autotagging که حذف ساعت از دستی ابرداده ورود به سیستم, تمدید پشتیبانی از فایل برای پیش نمایش و یکپارچگی جدید برای Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro X و پس از اثر. گرفتن دست در با اوو DPX خود بالاترین عملکرد EVO سیستم نشده است.

علاوه بر این DigiBox خواهد شد برگزاری نمایشگاه در کنار BirdDog نیز در سالن 10 غرفه K160. پیش بینی راه اندازی برخی از محصولات جدید هیجان انگیز به طور خاص طراحی شده برای AV بازار BirdDog خواهد بود شامل محصولات از آن PTZ طیف وسیعی از دوربین های دیجیتال که مجهز به BirdDog اختصاصی تراشه سیلیکون توسعه یافته داخلی به طور خاص برای رمزگذاری و رمزگشایی کامل NDI.

DigiBox مدیر عامل مایک هینی گفت: “ما در حال اختصاص داده شده به ارائه بهترین راه حل های فنی اختصاص داده شده ما شرکای داخلی و تیم باید ارائه دهد. تجربه ما در توزیع محتوای دیجیتال تبدیل و ادغام سیستم های بی نظیر ارائه می دهد مزایای جدید و بلند مدت حرفه ای در طیف گسترده ای از نرم افزار-AV بازارهای تقریبا همه از آن خواهد شد نشان داده شده در ISE سال 2020 است.”

DigiBox نمایندگان در دسترس خواهد بود در حضور شریک می ایستد از جمله فروشگاه فن آوری پایه 10.P180; آجا در ایستاده 8.G110; Gefen ایستاده 1.N50 رایانه و Theatrixx در ایستاده 14.K130 و همچنین canvassing ISE طبقه نشان می دهد فرصت هایی را برای ایجاد جدید مکمل مشارکت.

###

برای کسب اطلاعات بیشتر: www.digi-box.co.uk

رسانه های تماس:

کارا Myhill

مانور بازاریابی

kara@manormarketing.tv

تلفن: +44 (0) 7899 977222

در مورد DigiBox

با بیش از 20 سال تجربه DigiBox پیشرو در انگلستان محصول شرکت توزیع خدمت, پخش, ارتباطات از راه دور چند رسانه ای و بازار. این شرکت نشان دهنده بهترین نژاد محصولات از تولید کنندگان پیشرو جهان و نیز گسترش یافته به شرکت های بزرگ آن و آموزش نرم افزار AV بازارهای در حالی که در ادامه به کشف بازارهای اضافی مانند پزشکی و دفاع.

در مورد Haivision

Haivision رهبر در جریان ویدئو از فن آوری های ارائه بیش از 25000 سازمان ها در سطح جهان با راه حل های ویدئویی است که به کمک آنها جریان پخش با کیفیت low-latency تصویری از هر نقطه. تاسیس در سال 2004 Haivision است سودآور بخش خصوصی برگزار شد شرکت با دفتر مرکزی آن در مونترال و شیکاگو و دفاتر منطقه ای واقع در سراسر آمریکا و اروپا و خاورمیانه و APAC. برای کمک به حل این جهان سخت ترین جریان ویدئو چالش های Haivision باز کردن منابع آن برنده جایزه SRT زمان تاخیر کم جریان ویدئو پروتکل در سال 2017 و تاسیس SRT داد که در حال حاضر بیش از 200 صنعت شرکت های پیشرو در حمایت از این استاندارد جدید. جایزه امی® برای تکنولوژی و مهندسی از آکادمی ملی از تلویزیون هنر و علوم Haivision نیز به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از تاثیر گذار ترین شرکت های تصویری توسط جریان رسانه ای و یکی از سریعترین رشد شرکت ها توسط شرکت Deloitte فناوری سریع 500. اطلاعات بیشتر در www.haivision.com.

در مورد SNS

استودیو راه حل های شبکه (SNS) است که یک رسانه فن آوری شرکت متعهد به کمک به تولید فیلم تیم در سراسر جهان تبدیل راه آنها ذخیره و سازماندهی رسانه ها. با ترکیب مقیاس پذیر با کارایی بالا در ذخیره سازی مشترک سخت افزار قدرتمند با ابزار گردش کار برای تولید و پخش تیم های کار با نرم افزار Adobe® Premiere Pro CC®, Final Cut Pro X® DaVinci Resolve®, Avid Media Composer®, و دیگر برنامه های کاربردی خلاق. SNS توانمند سازی محصولات پس از تولید و پخش تیم در بیش از 70 کشور جهان برای ایجاد مطالب شگفت انگیز و سریع تر. برای اطلاعات بیشتر www.studionetworksolutions.com.

در مورد BirdDog

تاسیس در ملبورن استرالیا BirdDog اختصاص داده شده به ساخت زنده تلویزیونی تولید آسان تر و مقرون به صرفه و دست یافتنی در بیشتر اماکن توسط بیشتر مردم است. با فعال کردن ویدئو زندگی می کنند به سفر بیش از استاندارد شبکه های کامپیوتری در حال حاضر است تمام ساختمان مدرن با سازش ما واقعا اعتقاد دارم که آن زمان به حرکت می کند تولید فیلم زنده به عصر اینترنت. www.bird-dog.tv

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر