نمی توانید از $1,200 محرک چک یا دریافت کمتر از حد انتظار? در اینجا برخی از پاسخ

پس از رفتن به IRS.gov سعی کنید برای پیدا کردن که چرا این مادر تنها که دریافت مکمل درآمد امنیت گفت که او اشتباه و نا امید.

قادر به تماس با IRS به عنوان آنها نمی گرفتن خواستار مراقبت در عمل پرداخت او باقی مانده بود به مرتب کردن بر اساس از طریق این وب سایت اطلاعات. اگر چه وب سایت ارائه می دهد کمک به آن پاسخ نمی, او سوال که چرا او نمی توانید اضافی $500.

او گفت که او به دنبال قوانین است که مردم باید در اعمال این چهارشنبه گذشته بر روی سایت برای فرزند وابسته پرداخت.

آنچه گیج کننده بود, او گفته بود که نمایندگان گفت که تاریخ و زمان آخرین چهارشنبه اولیه مهلت, و آنها هنوز هم در حال رفتن به سعی کنید به ارسال پرداخت های اضافی به پدر و مادر در هفته های آینده و ماه برای کودکان زیر سن 17.

حتی که مشخص نیست هر چند به عنوان یکی دیگر از پست گفت: اگر مردم نمی اعمال می شود با جمعه پایان مهلت آنها ممکن است مجبور به صبر کنید به آن را در خود و پر کردن اظهارنامه مالیاتی در سال آینده.

در هنگام تماس با آمریکا دفاتر در داکوتای شمالی و مینسوتا کارکنان مراجعه کننده به IRS سایت برای هر گونه اطلاعات.

به گزارش ایسنا ، جان Hoeven کارکنان گفت: آنها نمی دانند به همین دلیل Lepard ممکن است دریافت پرداخت خود را برای کودک خود را, اما پیشنهاد او چند هفته صبر کنید.

کارکنان اشاره کرد که IRS خواهد شد با ارسال نامه ای به تمام مالیات دهندگان’ تاریخ و زمان آخرین شناخته شده آدرس ظرف 15 روز پس از پرداخت. IRS گفت: این نامه را با ارائه اطلاعات در مورد نحوه پرداخت ساخته شده و نحوه گزارش هر گونه مسائل پرداخت.

داکوتای شمالی ساکنان که تجربه مسائل ممکن است تماس با Hoeven و کارکنان خود را به کار خواهد کرد با IRS از جانب خود گفت: مطبوعات دستیار الکس Finken. شماره تماس خود را برای دفاتر زیر یافت می شود.

Lepard گفت: همسایگان تمام دریافت و پرداخت های خود را برای فرزندان خود که اضافه شده به نا امیدی.

“من واقعا امیدوار بود برای اضافی $500,” Lepard گفت. “پسر من بزرگتر شدن همه از لباس و کفش.”

او امیدوار بود به استفاده از پول از IRS برای کمک به پوشش هزینه که.

سوالات رایج

در اینجا پاسخ به سوال دیگر در مورد محرک چک از IRS سایت و از طریق دفاتر Hoeven و وزیر بهداشت ، ctq در ایالت مینه سوتا:

  • اگر چه من نمی باید به اظهارنامه مالیاتی به دلیل کم درآمد؟: استفاده از “غیر filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت در اینجا” گزینه در IRS.gov وب سایت و پر کردن نرم افزار. شما خواسته خواهد شد که برای ایجاد یک حساب کاربری. سپس آن را به شما بگویم اگر شما با موفقیت تکمیل نرم افزار.
  • اگر IRS ندارد من شماره حساب بانک?: اگر شما در زمینه مالیات و مجبور به پرداخت در شما به احتمال زیاد شامل نمی شود حساب بانکی خود را. IRS به طور خودکار به شما ارسال یک بررسی با استفاده از آدرس پستی خود را اما که می تواند طولانی تر. بنابراین یک گام شما می توانید آن را سریع تر است به ارائه آنها را در یک بانک مسیریابی و شماره حساب با رفتن به “دریافت و پرداخت” را فشار دهید در IRS.gov. آنها را بپرسید هویت و سوالات خود را تنظیم درآمد ناخالص سال گذشته است. پرداخت خواهد شد و سپس به حساب بانکی خود را اگر چه آن ممکن است چند هفته طول بکشد. اگر حساب بانکی شما تغییر کرده است یا بسته شده این بانک را رد سپرده و آن را به جای خواهد بود از طریق پست به آدرس فایل با IRS.
  • آیا من باید یک حساب بانکی؟: IRS گفت: آن را از طریق ایمیل پرداخت به آدرس فایل و یا به روز رسانی آدرس از طریق خدمات پستی.
  • اگر چه من مدیون برگشت مالیات و یا حمایت از کودک?: پرداخت نمی شود کاهش می یابد اگر مالیات بدهکار هستند. تنها استثنا این است که اگر یک فرد دارای یک گذشته به دلیل حمایت از کودکان پرداخت.
  • آن را مشمول مالیات?: هیچ. این پرداخت مشمول مالیات نمی شود بنابراین نمی توانید آن را در خود را در سال آینده اظهارنامه مالیاتی. آن را نیز تحت تاثیر قرار دهد و تعیین واجد شرایط بودن برای دولت فدرال کمک و یا برنامه های سود.
  • چگونه می توانم بررسی وضعیت زمانی که من دریافت یک پرداخت ؟ : به زیر “دریافت و پرداخت” را فشار دهید در IRS.gov سایت. هنگامی که شما تکمیل شده خود را واجد شرایط بودن فرم ها به “بررسی وضعیت من را فشار دهید.” آن را به احتمال زیاد می گویند “شما واجد شرایط برای پرداخت. هنگامی که ما خود را پرداخت تاریخ ما خواهد شد به روز رسانی این صفحه:.” و یا آن را به شما بگویم این تاریخ به انتظار خود پرداخت. آن را نیز می گویند که چگونه شما می توانید پرداخت خود را. در مثال است: “ما سپرده پرداخت خود را به حساب بانکی زیر… اگر چه آنها نمی لیست تمام شماره حساب بانکی” اما تنها چهار رقم است. به روز رسانی در تاریخ پرداخت اعلامیه انجام می شود تنها یک بار در روز پس ساکنان نباید بررسی بیش از یک بار در روز. برای چک آن را به شما بگویم که بعد از آن فرستاده شد.

  • من دریافت پرداخت به طور خودکار؟: ایالات متحده مالیات دهندگان را به طور خودکار دریافت پرداخت خود را و یا در حال حاضر اگر آنها در زمینه مالیات در سال 2018 یا 2019 و به حال خود اطلاعات حساب بانکی در اظهارنامه مالیاتی. آن واریز خواهد شد به طور مستقیم در حساب بانکی. همچنین دریافت خودکار پرداخت خواهد شد و کسانی که در تامین اجتماعی, بازنشستگی, افتادگی, بازمانده, مزایای درآمد تامینی تکمیلی) امور سربازان بازنشسته دریافت کنندگان بهره مند شوند و راه آهن بازنشستگی بهره مند..

  • هنگامی که امنیت اجتماعی گیرندگان دریافت پرداخت?: تاریخ دقیق نشد در سایت IRS اما IRS انتشار اخبار صادر شده در 15 آوریل گفت: این پرداخت باید در شهروند ارشد حساب تا پایان این ماه است. SSI دریافت کنندگان آن گفت: نیز دریافت پرداخت های خود را در این ماه اما گفت که این می تواند همچنان تا اوایل ممکن است.

  • چه برش سطح درآمد؟: کامل پرداخت 1200 $و $500 به ازای هر فرزند پرداخت می شود به آمریکایی ها تحت $75,000 برای تک filers, $112,500 برای سرپرست خانوار و $150,000 برای پر کردن ازدواج به طور مشترک از مالیات دهندگان. پرداخت خواهد شد و سپس به تدریج کاهش می یابد و با درآمد بالاتر است. بدون پرداخت شده برای مالیات دهندگان با یک تنظیم درآمد ناخالص بیشتر از $99,000 اگر تنها $136,500 برای سرپرست خانوار یا $198,000 برای پر کردن ازدواج به طور مشترک.

  • چگونه می توانم بگویم اگر من در حال فریب خوردن?: IRS خواستار مالیات دهندگان به در مواظب برای کلاهبرداری از هنرمندان و تلاش برای استفاده از تاثیر اقتصادی پرداخت و به عنوان پوشش برای طرح های به سرقت اطلاعات شخصی و پول است. به یاد داشته باشید IRS نمی خواهد تماس, متن, شما, شما ایمیل و یا تماس با شما در رسانه های اجتماعی برای درخواست شخصی و یا اطلاعات حساب بانکی. همچنین مراقب ایمیل با فایل پیوست یا لینک این ادعا به اطلاعات خاص در مورد تاثیر اقتصادی پرداخت یا بازپرداخت.

کمک بیشتر

به گزارش ایسنا ، جان Hoeven دفتر گفت: داکوتای شمالی ساکنان می توانید تماس خود را در شش دفتر در دولت و یا در واشنگتن برای کمک خاص در مورد پرداخت در 701-239-5389 یا 202-224-2551. نیز وجود دارد یک فرم موجود در وب سایت خود را در https://www.hoeven.senate.gov/serving-you/help-with-federal-agencies.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>