آیا خیانت به کمک Astros برنده سری جهانی? اخراج مدیر می گوید ما هرگز ممکن است بدانند

آیا فریب دادن کمک Houston Astros برنده 2017 جهان سری? A. J. Hinch که اخراج شد به عنوان مدیر بیش از غیر قانونی ثبت نام-سرقت عملیات مورد استفاده در تیم خود را به قهرمانی در فصل اذعان کرد این سوال منصفانه و گفت: ما هرگز ممکن است بدانند.

“من امیدوارم که با گذشت زمان آن را ثابت کرده است که نبود (ع),” Hinch در اولین نظرات پس از اخراج ماه گذشته در مصاحبه با گفت: MLB Network است که پخش خواهد شد را در تمامیت آن در 5 p. m. CT در روز جمعه.

“اما من درک می کنم این سوال … متاسفانه ما باز است که درب به عنوان یک گروه و این سوال ممکن است هرگز پاسخ داده شود. ممکن است ما هرگز نمی دانید.”

هر دو Hinch و مدیر کل جف Luhnow بودند از کار اخراج شده توسط آستروس حدود یک ساعت پس از MLB به حالت تعلیق آنها را برای هر یک از یک سال است. لیگ پیدا مدیریت به سرزنش برای یک سیستم استفاده شده توسط این تیم به سرقت زمین نشانه هایی از مخالفت فو در طول سال 2017 فصل است.

در این مصاحبه Hinch دفاع استعدادهای بازیکنان خود را حتی اگر آنها خود را در یک موقعیت به موفقیت های خود مورد سوال است.

آیا فریب دادن کمک Houston Astros برنده 2017 جهان سری?

با تشکر از شما برای رای دادن!

  • بله

    72%

  • هیچ

    11%

  • نمی دانم

    17%

با توجه به MLB ثبت نام-سرقت طرح تکامل یافته در طول سال 2017 فصل است. در ابتدا درگیر آن کارکنان در Astros,’ ویدیو, پخش, نقد و بررسی اتاق با استفاده از بازی های زنده تغذیه از centerfield دوربین را به تلاش برای رمزگشایی و مخالفت با انتقال تیم ها در زمین-ثبت توالی.

در یک نقطه و یک مانیتور نصب شده در نزدیکی هوستون ستاره شرق به طوری که بازیکن می تواند دیده بان شکل علائم و آمار می تواند سطل زباله با یک خفاش به سیگنال خود را به خمیر چه نوع زمین از آمدن MLB گفت.

Hinch گفت: MLB Network وجود دارد هیچ راهی برای تعیین چقدر این طرح کمک کرد تا تیم خود را. با 101 فصل به طور منظم پیروزی در سال 2017 Astros فرار با بخش خود را با 21 بازی قبل از رفتن به برنده شدن در هوستون جهانی اول تیتراژ سریال.

“ما قصد داریم به زندگی و حرکت رو به جلو و بهتر است در این ورزش است اما متاسفانه هیچ کس واقعا می تواند در پاسخ به این سوال گفت:” Hinch.

“من واقعا نمی تواند با دقت اشاره کردن چه مزایا و یا چه چیزی اتفاق افتاده یا چه چیزی دقیقا می توانست اتفاق افتاده است در غیر این صورت اما ما آن را به خودمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید