کیر Wolf نشانه 5-سال مقابله با تلویزیون جهانی


3 ‘شیکاگو’ سری ‘SVU’ دریافت سه سال NBC وانت

فوق العاده تولید کننده, کیر, گرگ امضا کرده است پنج سال جدید مقابله با NBCUniversal جهانی تلویزیون گسترش اجرای این شرکت است که در حال حاضر 36 سال به طول انجامید.

NBC نیز بی سابقه سه سال وانت برای چهار نفر از گرگ سری: طولانی در حال اجرا Law & Order: Special Victims Unit و سه شنبه شب سری مستقر در شیکاگو Chicago Fire Chicago P. D. و شیکاگو, Med.

این توافق همچنین شامل چندین سری تعهدات.

شرایط مالی اعلام نشده اما با جریان جنگ راه انداختن, پرکار و موفق نشان می دهد سازندگان مانند گرگ در حال گرفتن معاملات به ارزش صدها میلیون دلار است.

گرگ قانون و نظم و شیکاگو فرانچایز خواهد هر دو در دسترس خواهد بود در طاووس جریان خدمات Comcast را NBCU خواهد شد راه اندازی در مه 15.

“من احساس خشنودی و هیجان زده است که جهانی باقی خواهد ماند و ما برای پنج سال بیشتر” گرگ گفت. “این اصطلاح جدید مقابله مکمل ما به تازگی به این نتیجه رسیدند توافق به طاووس یکی از اصلی مقصد برای هر دو L&O و شیکاگو برندها و همچنین به عنوان فوق العاده ما سه سال NBC پخش وانت در هر چهار زمان سری. ما در حال حاضر سوپر برای گسترش کسب و کار ما در سیستم عامل جدید هر دو در داخل و در سطح بین المللی ادامه دارد در حالی که تولید فعلی و آینده ما سری برای پخش و جریان شبکه.”

L&O SVUدر حال حاضر در فصل 21 است و طولانی ترین در حال اجرا زنده-عمل پر بیننده برنامه تلویزیونی زنده در تاریخ است. سه شیکاگو درام رسیده و در مجموع 66 میلیون بیننده در طول فصل و تسلط چهارشنبه در مجموع بینندگان. هر سه شیکاگو سری رتبه در میان تلویزیون را بالا هفت تماشا ترین درام.

“من به طور کامل لذت می برد کار با بیش از چند دهه و این می رود بدون گفت که او همچنان یکی از با نفوذ ترین تولید کنندگان در تاریخ” گفت: بانی چکش رئیس NBCUniversal محتوای Studios. “او رویایی است بر خلاف هر گونه دیگر که تاثیر اتحادش را تغییر کل تلویزیون چشم انداز است. ما فراتر از آن هیجان زده به کیر و تیم خود را باقی می ماند در NBCUniversal خانواده برای سالهای زیادی را به آمده است.”

گرگ توسط صخره گیلبرت-لوری در Ziffren Brittenham و WME.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>