کیر برمر به یاد عمر با دوقلوها در جدید خاطرات

برمر بود هنگامی که یک پسر جوان در شهر های کوچک ایالت مینه سوتا پس از دوران کودکی قهرمانان از دور. اما از سال 1983 او تا به حال یک صندلی ردیف جلو.

هنگامی که دوقلوها طرفداران تلنگر در بازی Bremer, تلویزیون صدای دوقلوها است سمت راست وجود دارد با آنها. از طریق دو جهان سری عناوین از کربی Puckett به جو مور و فراتر از Bremer شده است ثابت, بازی, بعد از بازی, تبدیل شدن به بخش مهمی از دوقلوها تاریخ است.

هر چند او خواهد بود Fox Sports شمالی امواج رادیو و تلویزیون برای آینده نزدیک با شروع فصل نامحدود نگه دارید, دوقلو, طرفداران خود را می توانید پر کنید از تیم تاریخ از برمر در “بازی استفاده می شود: زندگی من در بخیه با مینه سوتا دوقلوها” منتشر شد سهشنبه, مارس 17.

برمر اولین بار نزدیک ورزشی ناشر پیروزی کتاب دو سال پیش در مورد احتمال شرکت خود را در “اگر این دیوارها می تواند بحث” سری. او در مورد آن فکر برای حدود یک هفته قبل در حال کاهش است.

دو هفته بعد آنها آمد به او. هر نگرانی او به آنها خطاب. آنها او را تشویق به تجدید نظر در تصمیم خود به او اجازه می دهد آزادی برای نوشتن خود را مستقل گالینگور کتاب مورد نظر خود را با فرمت.

نتیجه این بود خاطرات با 108 کوتاه-داستان و یا “بخیه” — یکی برای هر کوک در بازی بیس بال — در درجه اول نوشته شده در offseason بین 2018 و 2019 فصل مصرف طرفداران از طریق برمر زندگی و تجارب خود را با دوقلوها نزدیک است.

“من همیشه فکر می کردم autobiographies می تواند یک کمی پرشکوه” برمر گفت. “شما انتظار کسی برای سرمایه گذاری شش ساعت از زندگی خود را به خواندن در مورد زندگی خود و من نمی خواهم که به این صورت با این کتاب. آن را بسیار … یک deprecating نگاه یک مرد که بوده واقعا خوش شانس به این بازی و این تیم ساخته شده است که خیلی از دوران کودکی خود را به بخش زیادی از بزرگسالی خود را به عنوان به خوبی.”

در آینده با او 108 “بخیه” برمر در زمان قدم زدن پایین خط حافظه و یادآوری خاطرات دوران کودکی خود را با مدرسه ابتدایی معلم Darlys Forcier از دومنت, Minn., و همچنین تبدیل به قابل توجه دوقلوها و ارقام مانند سابق تیم اجرایی جری بل تیم فعلی رئیس جمهور دیو سنت پیتر و سابق مدیر کل تری Ryan, در میان دیگران برای کمک به او را به تصویر بکشد دقیق تاریخی تصویر.

در نوشتن خود را برمر می خواستم این کتاب را برای انتقال همان تن است که او را در آورده خود را حرفه ای طولانی به عنوان یک پخش کننده.

“امیدوارم مردم قدردانی طنز در آن deprecating طنز و امیدوارم از آن خواهد شد یکی از آن کتاب است که آسان به بلند کردن و سخت به از بین بردن” برمر گفت.

در حالی که نوشتن خود را پیچیده در مدت کوتاهی پس از 2019 فصل — Bremer تبدیل شده و در بسیاری از نسخ خطی در پایان ماه ژوئن برگزار شد اما در پیش نویس نهایی فقط در مورد 2019 تیم چیزی قابل توجه به عنوان آن را انجام داد.

او موفق به دریافت یک جعبه کتاب در مدت کوتاهی قبل از بهار آموزش. هنگامی که او آن را باز کرد او floored خواستار آن یک “سقوط دوباره روی پاشنه های خود را لحظه ای.”

از طریق فرایند نوشتن و بازبینی های شخصی خود را در طول عمر با دوقلوها او شده است خاطر نشان کرد دوباره و دوباره است که او یکی از آنهایی که خوش شانس. و گفت که او امیدوار است که از طریق می آید در نوشتن خود را هنگامی که طرفداران خواندن کتاب.

“وجود دارد 30 نفر در جهان است که به انجام آنچه که من انجام,” او گفت:. “من یک تلویزیون play-by-play برای یکی از 30 تیم در بیس بال و پس از آن در که چگونه بسیاری از آنها به اندازه کافی خوش شانس می شود قادر به پخش بازی ها برای تیم آنها به دنبال به عنوان یک بچه ؟ من تنها شده ام تا پر برکت و قادر به دوباره برخی از قسمت ها و موقعیت هایی که من پیدا کردم خودم بود واقعا یک یادآوری چگونه خوش شانس من قادر به انجام آنچه که من انجام داده ام که در آن من آن را انجام داده ایم تا زمانی که من آن را انجام داده ام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>