DFL رئیس ستون: ACA به عنوان مهم تا کنون در 10 سالگرد

آن حیاتی است که کسانی که در برگزاری نمایشگاه coronavirus علائم توانایی صحبت با متخصصان پزشکی و تست شده اگر کسانی که حرفه ای ها آن را لازم بدانند. کسانی که قرارداد این ویروس باید قادر به دنبال و دریافت درمان آنها نیاز به بازیابی و جلوگیری از ویروس’ گسترش یافته است. هزینه هرگز نباید مانعی برای دریافت مراقبت های بهداشتی و هیچ کس نباید مجبور به تصمیم گیری بین پرداخت صورت حساب ها و درمان برای مشکلات بهداشتی و این امر به ویژه درست است که ما کار را برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

زمانی که ما عزیزان ما و همسایه و همکار ما Minnesotans مجبور هستند نه به دنبال مراقبت های بهداشتی مناسب به دلیل ترس از هزینه های از جمله مراقبت فراهم می کند که COVID-19 با فرصت های بیشتری برای گسترش در سراسر مینه سوتا است.

من به یاد مرحوم بهداشت ، پل Wellstone معروف و گفت که “همه ما بهتر است زمانی که همه ما بهتر است.” این درست است که از لحاظ اقتصادی و اجتماعی است و درست وقتی که می آید به ما فیزیکی رفاه. ما در این بحران با هم و تنها راه ما آب و هوا آن است که با همکاری با یکدیگر.

این ما به ارمغان می آورد به قانون مراقبت مقرون به صرفه. پس از رئیس جمهور باراک اوباما را امضا کردند امضای خود قانونی دستاورد به قانون بیش از 20 میلیون آمریکایی به دست اورد بیمه بهداشت و درمان. یکی دیگر از 9 میلیون آمریکایی در حال دریافت کمک های مالی به مطمئن شوید که آنها می توانید پرداخت خود را برای بیمه بیش از 2 میلیون جوان آمریکایی قادر به باقی می ماند در پدر و مادر خود را بیمه بهداشت و درمان و 135 میلیون آمریکایی با شرایط از پیش موجود دیگر نمی توان انکار کرد پوشش و یا شارژ بیشتر به دلیل آن شرایط.

در حالی که ما هنوز بسیاری از پیشرفت به سمت هدف بیمه هر آمریکایی قانون مراقبت مقرون به صرفه بود و باور نکردنی یک گام به جلو برای ما سیستم مراقبت های بهداشتی. همانطور که ما در مقابله با بزرگترین بحران بهداشت عمومی ملت ما دیده می شود در یک قرن توانایی برای ده ها میلیون نفر بیشتر آمریکایی ها به دنبال دریافت و مراقبت از آنها نیاز خواهد شد به احتمال زیاد تفاوت عمده ای که آن را می آید به ما توانایی به ضرب و شتم به عقب COVID-19.

قانون مراقبت مقرون به صرفه نیز افزایش حمایت از بیمارستان های روستایی که بدون شک کمک به جوامع و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر nonmetro مینه سوتا کار را از طریق این شیوع.

شده است وجود دارد یک بحث شدید در مورد نقش سیاسی و پاسخگویی در میان شیوع کروناویروس. برخی ادعا می کنند که انتقاد از واکنش مقامات منتخب در طول این بحران باعث می شود رسیدن به راه حل های مشکل تر است. دیگران بر این باورند که مهم تر از همیشه به داشتن رهبران ما پاسخگو زمانی که آنها شکست ما. و بسیاری از ما در وسط جایی که طیف. بدون توجه به نظر شما در کشور ما در حال حاضر بحث سیاسی اعتقاد من coronavirus شیوع ساخته شده است آن را بسیار روشن به مناسب Minnesotans از تمام وابستگیهای سیاسی چقدر مهم است برای ما برای ادامه گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

با وجود این زمان نامشخص, من امیدوارم که شما به من در جشن پیشرفت های ساخته ایم که ما تصویب قانون مراقبت مقرون به صرفه از 10 سال پیش و من امیدوارم که شما به من در ایستاده و به هر دو حفاظت از ACA و ساخت بر موفقیت خود را.

در حال حاضر بیشتر از همیشه ما باید حرکت رو به جلو به سوی یک آینده که در آن هر آمریکایی می تواند دریافت مراقبت های بهداشتی آنها نیاز دارید در قیمت آنها می توانید استطاعت.

Ken Martin رئیس مینه سوتا DFL. او نوشت: این برای اخبار تریبون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>