شیاطین 2 کوسه 1: می توانید عمق بازیکنان امکان استفاده از این فرصت ؟

کوسه مدیران و مربیان باید گفت: هر کسی که در درون گوش رس در روزهای اخیر و هفته در مورد فرصت های برخی از بازیکنان در حال اخذ در حال حاضر به عنوان سازمان متحمل یک تعداد انگشت شماری از صدمات و boatload از فهرستی از حرکت در طی چه را تبدیل به یک انتقالی فصل است.

با که در ذهن مدیر کل داگ ویلسون و مربی موقت باب Boughner تا به حال به مانند برخی یا بسیاری از آنچه که آنها را دیدم پنج شنبه از مرکز الکساندر درست و defensemen یعقوب منچستر و تیم شوند.

درست و منچستر هر دو کمک در توجه به اولین هدف در تقریبا یک سال و دروازه بان مارتین جونز ساخته شده 23 صرفه جویی در کوسه’ 2-1 از دست دادن به New Jersey Devils در مشخصاتش مرکز.

توجه به بازی سوم خود را مستقیم بازی پس از پایان فصل آسیب به اریک Karlsson بود نه شات تلاش در 15:41 یخ زمان او به عنوان زوج با منچستر.

این واضح است که یک زمان بحرانی برای توجه که در 29, چهره های آینده در NHL. او در یک قرارداد یک ساله و هدف او روز شنبه بود فقط خود را در نقطه دوم در 28 بازی این فصل اما او یک فرصت در حال حاضر به نشان می دهد او هنوز هم می تواند بازی در این سطح.

“آن هم از نوع همان چیزی است که اتفاق افتاده در سال گذشته هنگامی که (کارلسون) مجروح شد و من به شانس” توجه گفت. “من فکر می کنم من آن را به کار گرفته (خوب) در سال گذشته است. فقط تلاش برای استفاده از این فرصت در اینجا و کمک به تیم برنده و به خودم یک فرصت خوب.”

درست است تا به حال سه عکس در شبکه در 10:34 از یخ و نزدیک به تساوی بازی در سومین دوره قبل از او در زمان یک دروازه بان تداخل مجازات با 3:04 چپ در زمان تنظیم (که Boughner گفت: او از ذهن نیست).

“او می آیند و او شده است بسیار دقیق است. او به ما ارائه با اون مرکز که ما باید در آن عمق خطوط و او را در لباس پوشیدن و هجومی” Boughner گفت: درست است که چهار پاس گل در هفت بازی NHL.

درست روز با کوسه ممکن است شماره هر چند به عنوان کاپیتان لوگان مدل می تواند در ترکیب با پایان این ماه یا اوایل ماه مارس. که ممکن است فشار بارکلی Goodrow را به خط دوم مرکز نقش جو تورنتون به خط سوم و جوئل tanya warren به خط چهارم.

این همه فرض البته که تورنتون هنوز هم می شود با کوسه گذشته روز دوشنبه NHL مهلت تجارت.

Boughner هر چند می تواند خلاق باشد اگر تورنتون است که هنوز هم با کوسه و او همچنان به مانند آنچه که او می بیند درست است. Goodrow, شاید, می توانید به بال و tanya warren و درست باقی می ماند در حال حاضر خود را نقاط. Antti Suomela بیش از حد ممکن است در دسترس برای بازی در چند روز آینده.

“او که رسیدن به او کردم که چوب بر جن و او در تلاش برای توان جسمی” Boughner گفت: درست است. “است که به ما کمک می کند. ما در حال گرفتن عمق به ثمر رساند از آن بچه ها. متاسفانه هیچ جرم که از بالای زمین هستند.”

کوسه کشته شدن چهار جزئی مجازات در دو دوره از جمله فوق دو دقیقه برای رفتار unsportsmanlike میدلتون دریافت برای گرفتن کلاه خود را در مبارزه با شیاطین رو به جلو جان هیدن.

منچستر به یاد می آورد بود روز شنبه تنها چند ساعت قبل از Brenden دیلون معامله شد به واشنگتن پایتخت برای سال 2020 دور دوم پیش نویس انتخاب و مشروط 2021 دور سوم انتخاب شده است.

منچستر به طور بالقوه یک بازیکن است که می تواند برخی از شل سمت چپ توسط دیلون که هرگز تردید به رها کردن دستکش. منچستر در بازی پنجم با کوسه ها در این فصل تا به حال 52 پنالتی در دقیقه 32 بازی با Barracuda قبل از آخرین به یاد بیاورید که می تواند او را با این باشگاه بزرگ برای بیشتر از بقیه از این فصل است.

“از دست دادن یک پسر مثل بیهوده او چنین تیم و با فرصت من, من فکر می کنم این چیزی است که من می توانید نوع کمک به سازمان” منچستر گفت: از مبارزه خود را. “بنابراین من نمیفهمد که یک فرصت خوب برای انجام آن است.”

منچستر شد کمی دیر گرفتن روی یخ در Devils’ هدف اول به عنوان Jesper Bratt بود فنر برای یک جدایی طلب با یک پاس بلند از پاول Zacha. توجه تنها دیگر defenseman در مجاورت و او نمی تواند عقب به Bratt قبل از او ساخته شده یک حرکت بسیار خوب در جونز به نمره خود را 12 از فصل در 16:15 علامت از دوره دوم.

“من یک miscommunication با ما بد تعبیر کردن,” توجه گفت. “این اتفاق می افتد. اما به طور کلی (جونز) بازی بزرگ است و من فکر می کنم ما باید به او کمک کند بهتر است.”

در حالی که درست است هنوز یک سال دیگر در سمت چپ در ورود به سطح قرارداد منچستر خواهد بود محدود رایگان agent در پایان فصل است. کوسه ها باید تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهند به مسئله او را واجد شرایط ارائه می دهند و یا به او اجازه دهید راه رفتن و مانند آنها با Joakim رایان در تابستان گذشته.

میدلتون ممکن است به نوبه خود به بالا-جفت شدن نوع defenseman را از ارزش به کوسه اگر او مایل به انجام کارهایی مانند مبارزه که دیگران ممکن است می خواهم به انجام. او درست و توجه همه می خواهم تمام وقت NHL مشاغل فصل آینده است.

“من سخت ترین مرد هر وسیله, اما این چیزی است که من در toolbag,” منچستر گفت. “پس اگر من می توانید آن را در اینجا وجود دارد و آن بد نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید