Deval پاتریک سابق فرماندار ماساچوست که در ماه نوامبر ساخته شده در اواخر ورود به دموکراتیک 2020, نژاد به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود در روز شنبه با توجه به بیانیه ارائه شده به سی ان ان.

“من معتقد بودم و هنوز هم معتقدم که ما تا به حال یک مورد قوی را برای اینکه قادر به ارائه نتایج بهتر,” پاتریک گفت. “اما رای گیری در نیوهمپشایر شب گذشته بود به اندازه کافی برای ما به ایجاد عملی باد در مبارزات انتخاباتی را برای رفتن به دور بعدی رای گیری. بنابراین من تصمیم به تعلیق کمپین موثر بلافاصله.”

او افزود: “من نه تعلیق تعهد من به کمک — هنوز هم وجود دارد کار انجام می شود. ما رو به مهم ترین انتخابات طول عمر ما. ما دموکراسی به خودی خود اجازه دهید به تنهایی ما مدنی تعهدات به برابری فرصت و نمایشگاه بازی, در معرض خطر هستند.

اعلام می آید پس از پاتریک با گرفتن کمتر از 1,300 آرا تبدیل در یک عملکرد ناامید کننده در روز سه شنبه شب در نیوهمشایر خود را در کشور همسایه است.

یک دلسرد پاتریک گفت: حامیان در سه شنبه شب که او و همسر خود را مورد نیاز به “به خانه بروید و استراحت و انعکاس این نتیجه و برخی از تصمیم گیری فردا صبح در مورد آنچه که در آینده از این کمپین می تواند و باید باشد.”

“مهم آن است که آیا یک نامزد برای ریاست جمهوری و یا به عنوان یک شهروند است. من قصد دارم به ماندن درگیر” پاتریک گفت. “مهم نیست که چه تصمیم گیری های ما فردا صبح در مورد توانایی عملی از این کمپین همچنان ادامه دارد. من قصد دارم به ماندن درگیر و بنابراین باید به شما.”

که گفتگو led پاتریک برای تصمیم گیری برای پایان دادن به مبارزات انتخاباتی خود را. او را ایمیل حامیان او بعد از آن روز چهارشنبه به توضیح تصمیم خود را.

پاتریک تا به حال قلم آیووا قفقاز دوخته و امید خود را در قوی تر از حد انتظار اجرای برنامه در نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی به عنوان دموکراتیک زمینه winnowed.

امید: منطقه ای اتصالات در انگلستان و درخواست تجدید نظر خود را به عنوان آخرین آفریقایی نامزد در ایالت های جنوبی که در آن سیاه و رای دهندگان را تشکیل می دهند اکثریت دموکرات رای دهندگان منجر رای دهندگان به او اواخر نگاه کنید.

اما در پایان او صرفا یک نوسان گذرا در نیوهمپشایر را تحت الشعاع قرار top-tier نامزدها.

پاتریک کمپین تأکید مشکل از پریدن به انتخابات ریاست جمهوری ماه پس از مبارزات دیگر آغاز شده بود جمع آوری پول استخدام کارکنان داوطلبان استخدام و توسعه سیاست های سیستم عامل است.

او می خواهم به استخدام برخی کارکنان از جمله مدیر کمپین آبه Rakov که فقط رفتگان سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke انتخاباتی پس از o’rourke خارج از مسابقه است.

و او مطرح $2.2 میلیون نفر در شش هفته اول مبارزات انتخاباتی خود.

اما پاتریک اواخر ورودی آمد و در حدود همان زمان سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ تصمیم گرفته بود برای ورود به مسابقه بریزید و صدها میلیون نفر از خود ثروت به تبلیغات.

بر خلاف بلومبرگ سابق فرماندار ماساچوست — که با حمایت فوق العاده PAC که پمپ نزدیک به 2 میلیون دلار به تبلیغات در نیوهمپشایر — هرگز به دست آورده قابل کشش در پای صندوقهای رای است.

در ماه نوامبر یک هفته پس از ورود به مسابقه او می خواهم اقدام به مبارزات انتخاباتی در آتلانتا به عنوان دموکراتیک زمینه فرود در شهر برای یک بحث که پاتریک به حال واجد شرایط نیست. اما او تا به حال به لغو یک رویداد در Morehouse College پس از فقط دو نفر نشان داد. سی ان ان خبرنگار عکس از اتاق پر از صندلی خالی ویروسی رفت.

پاتریک مبارزات انتخاباتی به عنوان یک نسیم خواستار یک گزینه اضافه شده به Obamacare به جای حمایت از “مدیکر برای همه” یک دولت-اجرای تک پرداخت کننده برنامه بهداشت.

ما چهره “معمول مانع است که در تلاش برای متقاعد کردن مردم است که هیچ کس دیگری می شود به این تصمیم برای آنها” پاتریک گفت: در مصاحبه با سی ان ان در ماه ژانویه است. “این مسابقه باز و سایر کاندیداها که صرف کرده اند ماه و ماه ها و سال ها و سال ها میلیون ها دلار ساخت خود معروف است اما نه قفل کردن در این مسابقه است.”

پاتریک که نزدیک به رئیس جمهور سابق باراک اوباما در سمت چپ به کار گرفت و در سال 2015 در Bain Capital, بوستون مبتنی بر سرمایه گذاری شرکت بود که هدف از دموکرات ها در سال 2012 به دلیل میت رامنی یکی از بنیانگذاران آن است.

او به سی ان ان گفت که او وارد مسابقه کار خود را در Bain “من یک سرمایه داری. من یک بازار بنیادگرای. من فکر نمی کنم بازارهای خصوصی در بخش خصوصی حل هر مشکل است که باید حل شود در جامعه ما حق در زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su