‘مقصد ترس’ نشان می دهد Nopeming را لرز و لرزش

این قسمت از “مقصد ترس” پخش شنبه در کانال کابل و در دسترس است برای خرید از آیتونز و آمازون است. در آن خواهر و برادر داکوتای و چلسی لادن تیم با تنر وایزمن و الکس شرودر به صرف یک شب زمستان در توقیف آسایشگاه.

“در حال رشد این اولین ترسناک محل ما می دانستیم که در مورد” گفت: Dakota لادن می گوید: در این قسمت.

او castmates از مساحت شهرهای دوقلو. بخشی از نشان می دهد بحث است که آنها سفر RV به مقصد ناشناخته است. داکوتای لادن نگه می دارد سایت یک راز تا زمانی که آنها وجود دارد. هر چند خدمه به راحتی حدس زده مقصد در حالی که سفر در 177 کیلومتری شمال در بزرگراه بین ایالتی 35. برخی از آنها در حال حاضر تست شده Nopeming در سال 2016 است اما نمی توان آن را به داخل ساختمان.

در قسمت Nopeming مدیر پروژه تانیا Graysmark سهام تاریخ این ملک و هارولد Lowaq سابق تحویل راننده ای که تا به حال یک برخورد غیر قابل توضیح وجود دارد می گوید داستان خود را.

به “مقصد ترس” خدمه است که با استقبال یخی طبقه و رنگ و پیچش یا حلقه زنی از دیوار گرد و غبار و باقی مانده است. آنها مقابله با شایعات از اواخر نگهداری کارگر است که گفت: به امد و شد زیاد ساختمان و بازدید از طبقه چهارم قرار گرفتن صورتحساب به عنوان یک “خودکشی بالکن.”

هر دو نقاط ارائه شبح وار لحظات از جمله آیات از یک نهاد به نام کارول.

یک جغ upends از لادن خواهر و برادر که مستقر در یک سطح پایین تر است.

“من نمی توانم بگویم که اگر بود ماوراء الطبیعه و یا اگر ساختمان در حال فروپاشی” چلسی لادن می گوید.

Nopeming ساخته شده بود در سال 1912 به عنوان یک آسایشگاه برای افراد مبتلا به سل است. این بازگشایی در سال 1970 به عنوان یک خانه سالمندان و St. Louis County بسته آن را در سال 2002. آن خریداری شده توسط سازمان های غیر انتفاعی Orion, Inc., در سال 2009. در سال های اخیر با وجود کمبود برق و یا آب آن نگهبانان را ارائه تورهای که کشیده اند ماوراء الطبیعه علاقه مندان به سازندگان فیلم خزنده و مردم با روابط Nopeming.

ایالتی مینه سوتا آتش مارشال در مراقبت های مسکونی و اسکان تیم بسته تسهیلات در سال 2019 پس از آن نوشته شده با ده ها تن از نقض ایمنی.

این تیم از “شبح ماجراهای” یکی دیگر از سفر کانال سری بازدید Nopeming در سال 2015. داکوتای لادن کار کرده است که خدمه رهبری Zak Bagans.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>