با وجود بیمارستان سیاست پنس خودداری از پوشیدن ماسک صورت در طول تور کلینیک مایو

زمانی که معاون رئیس جمهور مایک پنس راه می رفت به کلینیک مایو در جمعه نبود او با پوشیدن یک ماسک صورت.

هر کس دیگری در این ساختمان با توجه به خبرنگاران گفت که سفر با او. پس از همه آن است که سیاست های مشهور در روچستر مینه سوتا تسهیلات از آوریل 13. آنها حتی می گویند که آنها به شما ارائه یک.

پنس گفته شد قوانین جدید قبل از او بازدید از این درمانگاه گفت: در توییتر ارسال شد که پس از آن حذف شده است.

“مایو کلینیک آگاه بود @VP از پوشش سیاست قبل از ورود او امروز” نوشته بودند.

اما به عنوان او در بازدید از یک خون و پلاسما مرکز اهدای داخل ساختمان پنس لخت بود-مواجه شده است.

دیگران در اتاق — از جمله دکتر استفان هان غذا و دارو سر به تن پوشانده اند.

پنس را جلوگیری از دست دادن; او با آرنج ضربه ای به جای آن با پزشکان و مقامات.

اما او ماسک-کمتر به عنوان او تشکر کارگران اعطا با مدیران بیمارستان و صحبت با مایو کلینیک کارمند بود که اهدای پلاسما بعد از اینکه تشخیص داده Covid-19 در پایان ماه مارس.

سپس پنس به خبرنگاران گفت که او با پوشیدن یک ماسک زیرا او اغلب تست شده برای کوروناویروس.

“به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده من تست شده برای coronavirus به صورت منظم و هر کس که در اطراف من است آزمایش برای coronavirus” گفت: با استناد به دستورالعمل از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نشان می دهد که پوشیدن ماسک می تواند به جلوگیری از کسانی که این ویروس از گسترش آن ناخواسته.

“از آنجا که من نمی باید coronavirus من فکر کردم این امر می تواند یک فرصت خوب برای من به اینجا قادر به صحبت می کنند به این محققان این باور نکردنی مراقبت های بهداشتی پرسنل و نگاه آنها را در چشم و می گویند با تشکر از شما,” او گفت:.

در یک به روز رسانی وب سایت خود را در آوریل 13, کلینیک مایو گفت: آن نیاز به “تمام بیماران و بازدید کنندگان به پوشیدن صورت پوشش یا ماسک برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19.” آن را نمی تمایز بین بازدید کنندگان که تا به حال تست شده برای coronavirus و کسانی که تا به حال نمی.

“بیماران و بازدید کنندگان می خواسته خود را در صورت پوشش یا ماسک می پوشند. اگر بیمار و یا بازدید کننده ندارد, ماسک, کلینیک مایو ارائه خواهد شد یک” وب سایت می خواند.

هدایت است که بر اساس توصیه های از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. CDC توصیه می شود در اوایل ماه آوریل است که آمریکایی ها در نظر پوشیدن پوشش صورت در زمانی که در مکان های عمومی برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس از حامل بدون علامت. تقریبا ماه گذشته پنس اخذ شده مورد آزمایش قرار هفتگی برای ویروس.

در اعلام جدید هدایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها برجسته توصیه نمی الزامی است. و او گفت که او نمی خواهد شریک شدن.

“من فکر نمی کنم من قصد دارم به آن را انجام,” او گفت: رفتن به نشان می دهد که آن را سخت به تصور چنین چیزی در دفتر بیضی: “با پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و من فقط آن را نمی بینیم.”

پس از کلینیک مایو حذف آن صدای جیر جیر آن گفت: توصیه شده بود پنس از ماسک سیاست یک پیام جدید به نظر می رسد ضمن تشکر از او برای بازدید از.

“ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری برای توسعه ضروری آزمایش و درمان برای بیماران ما و جوامع” جدید صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>