Celia تورس ساخته شده برخی از تخم مرغ برای صبحانه سهشنبه سپس به او گفت چهار بچه که همه چیز خواهد بود خوب.

اما حتی به عنوان 41 ساله مادر تنها در آن گفت: او می دانست که او بعد – که شامل یک کلید قرار ملاقات با مهاجرت عامل – می تواند در نهایت با اخراج به مکزیک بازگشت. برای او بچه ها همه شهروندان آمریکایی که می تواند به معنای یک آینده ابری.

که نیست چگونه آن را معلوم شد در حال حاضر. پس از تورس, کوستا مسا, ملاقات با یک افسر از یخ (ایالات متحده مهاجرت و گمرک گمرک) سوال از او ممکن است اخراج قرار داده شد برای یک ماه.

برای تورس و 35 هواداران که او را شگفت زده کرد در یخ در سانتا آنا نتیجه تلخ و شیرین کردند. اما اگر او را تبعید و هنگامی که او را مورد شنیده است و دوباره در مارس 31, حداقل برخی از کسانی که چهار بچه ممکن است باد تا در نگهداری فرزند.

“این باعث شده خیلی تروما در خانواده من” گفت: تورس است که مبارزه او را مورد مهاجرت برای نزدیک به یک دهه.

“اما من باید به مبارزه برای فرزندان من است.”

مهاجر-طرفداران حقوق که جمع شده بودند در خارج از ساختمان فدرال گفت که تورس که مهاجرت غیر قانونی به آمریکا در سال 1999 یک مثال از یک وضعیت شایع: سخت کار کسی است که کمک به جامعه در حالی که رو به شبح اخراج. و اضافه کردن آنها را حتی اگر تورس نشده است و محکوم به جرم صرفا یک قلم مو با یک دهه پیش ممکن است به اندازه کافی به بی درنگ او را اخراج از ایالات متحده است.

“کلیا به عنوان یک تصادف نیست” گفت: خوزه Servin سخنگوی با کالیفرنیا مهاجرت جوانان عدالت داد. “او یخ را روز به روز کسب و کار.”

مقامات با یخ که اجرای قانون مهاجرت نمی پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد تورس’ مورد.

اعضای چندین مهاجر-دوستانه سازمان از جمله انعطاف پذیری OC و روحانیت و عوام متحده برای عدالت اقتصادی گروه در روز سه شنبه پرسید که مقامات مهاجرت ورزش اختیار دادستانی و اخراج تورس’ مورد.

Rep. لو کوریا, D-سانتا آنا بود در میان کسانی که ملاقات تورس در یخ, اتاق کار, اسکورت او را به مصاحبه. کودکان آمریکایی, او با اشاره به اغلب قربانیان غیر مجاز زمانی که پدر و مادر مهاجر در حال ارسال به کشورهای خود.

“این بچه ها تا پایان در عمده برزخ” کوریا گفت.

“خانواده در تبعید جداسازی آیا باید اثرات اجتماعی در جامعه ما,” او اضافه شده است. “همین دلیل است که در مورد این زن امروز, آن مهم است برای نگه داشتن او در اینجا که در آن او می تواند بالا بردن بچه ها خود را.”

برای تورس پرونده – که آغاز شده در دولت اوباما و ادامه داد: پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش تا اجرای مهاجرت – افزایش بالقوه زندگی در حال تغییر سهام.

در خارج از ساختمان فدرال پس از شنیدن چند سخنرانی و مناجات و دادن چند مصاحبه کوتاه با تلویزیون خدمه تورس رو او سخت ترین لحظه: خداحافظی به قدیمی ترین فرزند, a 13-year-old-boy. او بی سر و صدا گریه او به عنوان راه می رفت به ملاقات.

تورس همچنین دارای 11 ساله دوقلو و 2 ساله. تورس هواداران گفت: معلوم نیست اگر خانواده می تواند کمک کند و یا اگر تورس اجازه داده می شود به همه کودکان خود را به مکزیک اگر او را تبعید کردند.

تورس’ مشکل در سال 2010 آغاز شد زمانی که او در سمت چپ او سپس نوزاد دوقلو در یک ماشین به او زد به یک دفتر کار به او پرداخت قبض تلفن. او گفت: “تنها چند دقیقه و درب خودرو باز بود به طوری که او می تواند دیدن دختران تمام وقت, اما هنگامی که او آمد به ماشین یک تماشاچی بود و فریاد او و تماس با پلیس. تورس گفت: او ماند و تغذیه یکی از دختران منتظر پلیس.

مورد – که شامل یک هفته در زندان برای تورس و نه گناه به خطر افتادن کودک – به پایان رسید که این اتهامات را رد کرد. اما از آنجا که او یک مهاجر غیر مجاز او مورد جلب توجه مقامات مهاجرت و از او برای یک هفته روی لئامت دادن در بازداشتگاه های اداره مهاجرت در آدلانتو.

اگر این حادثه اتفاق افتاده است و او به احتمال زیاد نمی خواهد که در تماس شده توسط یخ طرفداران او گفت: به عنوان کالیفرنیا در حال حاضر محدودیت های همکاری بین اجرای قانون فدرال و مقامات مهاجرت.

بیش از دهه گذشته تورس گفت: او اغلب مشغول به کار دو شغل برای پرداخت هزینه های وکیل.

او همچنین گزارش شده به طور منظم به مقامات مهاجرت هنگامی که دستور داد به نظر می رسد. در سال گذشته این مدار نهم دادگاه تجدید نظر رد درخواست تجدید نظر او را به باقی می ماند در ایالات متحده افزایش ریسک برای او یخ قرار ملاقات در روز سه شنبه.

“من می دانم که من در نظر گرفتن ریسک آمدن به اینجا امروز,” او گفت: از دیدار با یک مقام مهاجرت شنبه. “اما من بسیار سخت کار می کرد در این کشور… و من می دانم که من تنها نیستم. جامعه است که در اینجا.”

برخی از حامیان می گویند تورس بود مورد آزار قرار گرفته توسط کسی که اجاره یک اتاق در خانه خود را و به این ترتیب او ممکن است واجد شرایط برای ویزای موجود برای مهاجران هستند که قربانیان جنایات. در ضمن تشکر. کوریا گفت: اعضای هیات دیدن اگر آن را ممکن است به دنبال کمک در زمینه های بشردوستانه است.

قبل از آخرین تورس’ طرفداران چپ ساختمان فدرال در روز سه شنبه آنها ارائه شده یکی از آخرین شعار: “ما خواهید بود.”

نویسنده کارکنان آلما Fausto کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im