دنیس وارتون بازنشستگی از NAB


سر تا ارتباطات برای صنعت رئیس گروه تجارت

دنیس وارتون اجرایی معاونت ارتباطات انجمن ملی رسانههای بازنشسته خواهد شد 1 جولای پس از 24 سال با تجارت ،

وارتون شده است طولانی ترین خدمت سخنگوی این انجمن در تاریخ آن است.

وارتون است که ثابت هر دو در صحنه به عنوان انجمن سخنگوی رئیس و پشت صحنه کمک به هماهنگ سالانه NAB در لاس وگاس باقی خواهد ماند یک مشاور به انجمن.

“دنیس یک ملتهب مدافع محلی رادیو و تلویزیون و فداکاری خود را به ناب و پخش صنعت نمی تواند اغراق آمیز باشد” گفت: ناب رئيس جمهور گوردون اسمیت. “روزنامه نگاران پخش و همکاران به طور یکسان ارزش خود را گسترده بینش در صنعت مربوط به مسائل و قدردانی از شور و شوق و طنز خوب او به ارمغان می آورد به کار کرد. ما مایل دنیس بهترین و خوش شانس به او ماندن به عنوان یک مشاور برای NAB.”

وارتون نشانهای برای NAB سال گذشته که او را ترک و یا در مورد سالگرد 24.

در نامه ای به ناب هیئت مدیره به نام او تصمیم به ترک “تلخ و شیرین.”

وارتون پیوست NAB در ژوئن سال 1996 به عنوان معاون رسانه روابط پس از بیش از ده سال به عنوان یک خبرنگار و رییس دفتر برای تنوع در واشنگتن است. او فارغ التحصیل از دانشگاه ایالتی اوهایو.

ناب همچنین گفت: سه شنبه (5 مه) آن است که ادغام آن در ارتباطات و بازاریابی بخش به امور عمومی اداره رهبری ناب را میشل لیمن.

ماری سکس ارشد معاونت ارتباطات خواهد بود اولیه سخنگوی NAB کمک ضمیر Ahmen معاونت روابط رسانه ای. جن خوزه خواهد بود ارشد معاونت امور عمومی, نظارت بر پیام و دیجیتال و خدمات عمومی با یک کمک از NAB VP, دیجیتال, Gagan Nirula.

Shermaze Ingram ارشد معاونت بازاریابی و خدمات خلاق را ادامه خواهد داد تا از انجمن بازاریابی رویداد مبارزات و خدمات خلاق.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>