فوریه 19 مرحله نهایی مسابقات شد و در NBC, MSNBC

دموکراتیک ریاست جمهوری بحث Feb. 19 در NBC شد پربیننده ترین بحث دموکراتیک گفت: NBC. شامل نامزد مایکل بلومبرگ بحث به طور متوسط 19.7 میلیون بیننده در NBC و MSNBC از 9 تا 11 p. m. و با 5.3 میلیون بیننده 25-54 و 4.3 میلیون نفر در 18-49.

قبلی علامت بالا برای بحث دموکراتیک بود 18 میلیون که به تماشای اولین, دموکرات, برخورد, در, NBC, MSNBC و Telemundo در ماه ژوئن.

این هفته بحث جذب 13.5 میلیون live-stream بینندگان با توجه به NBC و نزدیک به 22 میلیون بازدید ویدیو در تمام سیستم عامل ها از جمله NBCNews.com, MSNBC.com, Facebook و YouTube. دیجیتال جریان ترجمه به مخاطبان به طور متوسط از 417,000 بینندگان با توجه به شبکه.

NBC Nightly News لنگر Lester Holt, NBC, اخبار سیاسی, مدیر, Chuck Todd, NBC News ارشد کاخ سفید خبرنگار Hallie جکسون, Noticias Telemundo ارشد ونسا خبرنگار Hauc و جان Ralston از نوادا مستقل تعدیل.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg دیابت ctq (MN) دیابت برنی ساندرز (VT) و سناتور. الیزابت وارن (MA) در زمان شرکت در بحث. بلومبرگ در زمان برخی از توده در اولین مناظره ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im