خطوط هوایی دلتا به upsize هواپیما در خدمت دلوت

مسافران پرواز از دلوت به مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه به زودی باید از این فرصت برای رزرو صندلی با کمی بیشتر پا به اتاق و چند امکانات بیشتر.

آغاز مارس 13 هواپیمایی دلتا را مبادله 50-صندلی جت های منطقه ای که تا به حال پرواز شده است این مسیر با یک مقدار بزرگتر دو کابین بوئینگ 717 به صورت روزانه اولین پرواز از دلوت و آخرین پرواز به شهر.

جدید جت ارائه می دهد 110 کرسی از جمله 12 در کلاس اول 20 “دلتا آسایش”به اندازه و 78 در “کابین اصلی” کلاس. این 717 نیز ارائه خواهد شد inflight اینترنت بی سیم و در صندلی قدرت.

دلتا در خدمت دلوت فرودگاه بین المللی با شش پروازهای روزانه از دلوت و ادامه خواهد داد به تکیه بر 50 نفره جت های منطقه ای برای بسیاری از برنامه های آن. اما از سرگیری بوئینگ 717 به مخلوط را به زمان بزرگتر و اصلی هواپیما مجبور به بازگشت دلوت از استفاده متناوب در سال 2016.

ناتالی پترسون ارتباطات و مدیر بازاریابی برای دلوت فرودگاه بین المللی با صدور بیانیه ای گفت: “ما در حال هیجان زده شده توسط دلتا تصمیم به معرفی اصلی خدمات یا مشتریان در منطقه است. ورود B717 نشان می دهد که اعتماد به نفس دلتا در این بازار و به رسمیت شناخته شده است افزایش مسافران تصمیم به #FlyLocal در DLH.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>