Deion ساندرز سوخت تام بردی به 49ers حدس و گمان است که متوقف نخواهد شد

منطق نشان می دهد حدس و گمان در مورد تام بردی آمدن به منطقه خلیج به کارفرمایی the 49ers چیزی جز اتلاف انرژی است. اما Deion ساندرز پر از شور و نشاط و او نمی تواند کمک کند اما نظریه پردازی در مورد پرستان’ رایگان-نماینده کارفرمایی پیوستن به 49ers.

ساندرز چاشنی غیر این صورت خسته کننده NFL ترکیب پخش یکشنبه با پیشنهاد 49ers را با امضای 43 ساله بردی و سپس تجارت جیمی Garoppolo بازگشت به انگلستان است.

“شما می دانید آنچه که من باید یک نظریه” گفت: Sanders, NFL Network analyst. “اگر آن را به من بود این است که فقط” صاحب نخست,’ بردی به سان فرانسیسکو ، تجارت Garoppolo بازگشت به انگلستان است.

“چرا که نه ؟ اجازه دهید من به شما چیزی بگویید. سان فرانسیسکو یک پنجره از فرصت. شما به عنوان به خوبی به عنوان من می دانم که پنجره بسته می شود در اسرع وقت. شما باید دست گرفتن آن را در حال حاضر. من عاشق Garoppolo به من اعتماد. تام بردی کارفرمایی در سوپر باول ؟ من احساس می کنم وجود دارد نتیجه ای متفاوت. شما دو سال ، آن انجام می شود. من می خواهم آن را انجام دهد. شما به انگلستان آنچه آنها می خواهند شما به سن Fran آنها چه می خواهند.”

البته یک مانع در راه ساندرز ” گزاره است 49ers رهبری را میل برای Garoppolo کرد سان فرانسیسکو رسیدن به سوپر باول یک ماه پیش. اما مدیر جان لینچ و مربی Kyle Shanahan نوبت در زمان ارائه پشتیبانی برای Garoppolo هفته گذشته است.

در حالی که آن را عادلانه به وضع برخی از سرزنش برای 49ers’ Super Bowl از دست دادن به شهر کانزاس بر Garoppolo — طولانی خود را سرنگونی باز امانوئل ساندرز با 100 ثانیه به سمت چپ نمی خواهد به زودی فراموش می شود — او قوی و فصل آن خواهد بود کنجکاو به حرکت از 28 سال از او به عنوان توسعه.

“ما بسیار افتخار از جیمی و متعهد به جیمی در حال حرکت رو به جلو است. او ما مرد” لینچ به خبرنگاران گفت: در ترکیب. “به من گفت: از روزی که او راه می رفت به ساختمان ما او ساخته شده ما بهتر است و ما همچنان به احساس می کنید که مورد. که هیجان انگیز ترین چیزی که در مورد او این است که اتاق را برای رشد. او نمی آیند نزدیک به هدف قرار دادن خود سقف. من فکر می کنم این اتاق را برای رشد تجربه بیشتر او می شود در این سیستم تجربه بیشتر او می شود بازی به طور کلی ما فکر می کنم پیکان است و این یک چیز خوب است.”

Shanahan هشدار داد مردم را یک گام به عقب و متوجه آنچه در Garoppolo انجام شده در سال 2019.

“این اولین بار خود را رفتن را از طریق یک فصل کامل,” Shanahan گفت: در هفته گذشته. “او تا به حال بازی کمتر از (کلیولند کارفرمایی) بیکر میفیلد رفتن به این سال دوم. برای انجام این کار با فشار به نظر من هر کس فکر شما در حال حاضر وارد و آینده لیگ قهرمانان است, من فکر کردم زیادی وجود فشار بر او را در آغاز سال به عنوان کسی من بوده اند. او فقط آن را در زمان به کار گرفته شده در آن در تمام طول سال و بهتر است در طول سال. من بسیار تحت تاثیر قرار با او.”

مطمئن, رای, اعتماد به نفس در ورزش گاهی اوقات می تواند به اثبات می شود ریاکارانه و فریب بردی از آمدن به خانه به کارفرمایی تیم او idolizing است, آبدار, ایده, به خصوص اگر او در واقع سیگنال های بهره واقعی که رایگان آژانس آغاز می شود در مارس 18. بردی, بعد از همه, ممکن است 43 اما او شش بار قهرمان سوپر باول و NFL را اجماع بزرگترین کارفرمایی.

به علاوه در حالی که Garoppolo سه سال بیشتر باقی مانده در پنج سال $137.5 میلیون معامله آن باقی مانده است یک قرارداد 49ers می تواند و نه ضرر رها کردن خود از باید آنها را انتخاب کنید. این تیم شده اند تا آوریل 1 برای تصمیم گیری که آیا برای تضمین نزدیک به 16 میلیون دلار در Garoppolo قرارداد برای سال 2020 فصل است.

شاید همه حدس پایین می آید به یک سوال ساده: اگر تام بردی تصمیم می گیرد او می خواهد برای پیوستن به 49ers که آنها قادر به گفتن نه ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>