آهو شروع به مردن از زمستان است برف

گوزن تلاش شده از طریق برف دو و حتی سه پا عمیق ترین زمستان در شمال شرقی مینه سوتا صرف انرژی حیاتی ذخیره شده در بدن خود را. در حال حاضر که انرژی در حال اجرا است قبل از زمستان به پایان رسیده و این احتمال وجود دارد بیشتر گوزن خواهد مرد به عنوان زمستان در drags در شمال جنگل.

“مخزن در حال اجرا از گاز است. این ذخایر چربی از بین رفته اند گفت:” تام Rusch, مینه سوتا, اداره منابع طبیعی و حیات وحش, زیست شناس مستقر در برج. “هر روز یک گوزن به تحمل trudging از طریق قفسه سینه-برف قابل توجهی تخلیه در آن وضعیت فیزیولوژیکی.”

در این سال از آن است که ظهر برف بر زمین سرد که باعث گوزن ترین غم و اندوه. (دسامبر و ژانویه شد در واقع گرمتر از نرمال که احتمالا کمک گوزن برخی از.) در حالی که گوزن اقتباس کرده اند بیش از هزار سال به برف عمیق با دیگر پاهای گوزن در لبه شمالی از محدوده خود و بستگان تازه واردان به این منطقه در طول قرن گذشته در تلاش برای پیدا کردن غذا و سرپناه وقتی که برف عمیق است.

کارشناسان حیات وحش می گویند گوزن مرگ و میر با توجه به آب و هوای زمستان و شکار خواهد بود به طور قابل توجهی بالاتر از متوسط پس از این زمستان. آهو ادامه خواهد داد برای از دست دادن چربی تا بهار بیشتر را فراهم می کند, مواد غذایی مغذی که می تواند به خوبی به مه.

“گوزن مرگ و میر را افزایش می دهد روزانه تا بهار سبز-up” Rusch اشاره کرد.

در جامع چند سال مطالعه زمینه بالغ می کند در شمال طبخ هیچ یک از رادیو-طوقه گوزن مرده بود از طریق این زمستان — تا هفته گذشته هنگامی که سه نفر از آیا جان سپردند. “پس از آن در حال حاضر شروع” Rusch اشاره کرد از زمستان تاثیر است.

مینه سوتا حیات وحش و زیست شناسان را برای نیم قرن است که با استفاده از ساده و در زمستان شدت شاخص برای اندازه گیری زمستان و تاثیر آن بر گوزن. هر روز وجود دارد بیش از 15 اینچ از برف بر روی زمین و در هر شب آن نرخهای زیر صفر یک نقطه اعطا شده است.

در پایان به طور متوسط در زمستان برج منطقه را در زمستان شاخص شدت از حدود 115. در حال حاضر این سال آن را در 130. و با 15 یا بیشتر اینچ از انتظار برف به روی زمین باقی می ماند در طول بیشتر از ماه مارس و با چند زیر صفر شب ممکن است این تعداد به احتمال زیاد آمار 160 یا حتی 170 زمستان تا پایان.

“است که بسیار شدید است. ما لازم نیست که بسیاری از زمستان در ضبط بیش از 160,” Rusch گفت.

تاثیر خواهد بود قابل توجه از دلوت شمال با مناطق جنوب دیدن روز کمتر از 15 یا بیشتر اینچ از برف بر روی زمین است. دلوت هنوز نزدیک به دو پا از برف بر روی زمین. در اطراف ایزابلا گوزن شده اند wading را از طریق برف و 95 روز در حال حاضر با زمستان شاخص شدت در 135. که منطقه هنوز نزدیک به سه فوت برف در سطح معنی زمستان شدت نقاط احتمال تجمع به ماه آوریل است.

در زمستان عادی حدود 10 درصد از گوزن هلاک. اما در زمستان 1995-96 در میان بدترین شرایط رکورد با زمستان شدت شاخص بیش از 200 بیش از 40 درصد از بزرگسالان آیا جان سپردند.

“و بزرگسالان ندارد آخرین آنهایی که به مرگ است. این fawns بروید و سپس دیگران پس از آن می کند” Rusch گفت.

زمستان شدید اثرات می تواند برای سال گذشته. نه تنها جوان, پیر و یا تغذیه گوزن هلاک اما زنده ماندن می کند و می تواند کمتر و یا هیچ fawns بهار زیر به خاطر زمستان خود را تغذیه ضعیف بود. دچار سوء تغذیه می کند اغلب مرده fawns (به fawns نیست reabsorbed توسط آیا معتقد به طور معمول) و یا fawns متولد می شوند زنده اما زمستان-تاکید می کند قادر به تولید شیر کافی و نوزادان می میرند.

“که بخشی از سخت برای بسیاری از مردم به درک اما تاثیر کلی جمعیت” Rusch گفت. “شما متوجه نمی fawns است که هرگز به دنیا آمد زنده است.”

که کاهش حنایی محصول در سال آینده را پرورش می کند و دیگران چیزی است که واقعا تحت تاثیر آینده سال گوزن جمعیت.

دلمه برف ترکیبات مشکل

گوزن مرگ نه تنها به دلیل سوء تغذیه اما ضعیف گوزن در حال اهداف آسان تر برای شکارچیان یعنی گرگ. عدم کیفیت زمستان conifer پوشش نیز برگ گوزن بیشتر آسیب پذیر است. و ناگهانی گرم جادوها کمک نمی یا. گرم شدن-freeze-thaw چرخه ایجاد کرده است یک پوسته در برف و اجازه می دهد گرگ و شغالها, بابکتس و سگ به اجرا در بالا در حالی که گوزن هنگامی که در حال اجرا شکستن هر چند آن را غیر ممکن است برای فرار.

“آغاز شده است که در آخر هفته گذشته هنگامی که آن را گرم کردم و آن را به یک بازی واقعی-changer. کل تغییرات پویا در جنگل و تغییرات آن در برابر گوزن” Rusch گفت.

تاثیر بر گوزن های نجومی: کمتر سازمان حفاظت محیط زیست مجوز به احتمال زیاد

یکی دیگر از سخت زمستان به معنی هیچ واکنش سریع برای منطقه گله گوزن ها و این بدان معناست که یک سال دیگر از محافظه کار برداشت گل DNR. این بدان معناست که مناطق بیشتری از دیگران-تنها به شکار این سقوط و کمتر از مناطق با antlerless گوزن مجوز در دسترس است.

گوزن اعداد در شمال شرقی مینه سوتا در خارج از مناطق کشاورزی شده اند عقب اوج سال پس از حدود 2014 مکرر برفی زمستان بارها و بارها با محدود کردن جمعیت از مصرف کردن است.

خبر خوب زیست شناسان توجه داشته باشید این است که آن را تنها طول می کشد یک رشته از چند ملایم زمستان برای whitetail اعداد به گزاف گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>