مرگ در گرجستان, کالیفرنیا سریع تظاهرات

توسط Russ به bynum و اد سفید | آسوشیتد پرس

موقت یادبود ظهور تا یکشنبه در یک رستوران مواد غذایی سریع که به ضرب گلوله توسط یک سفید آتلانتا افسر پلیس یکی از آخرین و میر مردان سیاه پوست که مشتعل موج جدید ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر کشور است.

تظاهرات همچنین فوران بیش از آخر هفته در پالم دیل کالیفرنیا که در آن صدها نفر خواستار رسیدگی به مرگ رابرت فولر, 24, یک مرد سیاه و سفید در بر داشت حلق آویز از یک درخت در اوایل روز چهارشنبه در نزدیکی شهرستان سالن.

یکشنبه آتلانتا پلیس اعلام کرد که یک افسر گرت Rolfe کرده بود از کار اخراج شده پس از تیراندازی مرگبار از Rayshard بروکس, 27 در شب جمعه و دیگری افسر Devin برازنان شده بود قرار داده شده در اداری وظیفه. روز شنبه, شهردار Keisha لنس کف کرده به نام برای فوری شلیک افسر که باز آتش در بروکس و اعلام کرد که او تا به حال قبول استعفای رئیس پلیس اریکا سپر.

“من باور نمی کنم که این یک توجیه استفاده از نیروی مرگبار” پایین گفت.

حدود 150 تظاهرات و راهپیمایی در خارج از وندی رستوران که در آن بروکس به ضرب گلوله کشته شد reigniting تظاهرات که تا به حال تا حد زیادی پختند در گرجستان سرمایه نزدیک به سه هفته پس از جورج فلوید یکی دیگر از سیاه مرد پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس فشرده زانو به گردن او. هر دو Rolfe برازنان و سفید هستند.

وندی مجموعه بود شعله ور در یک نقطه شنبه شب اگر چه آتش بود قبل از نیمه شب. گرجستان دفتر تحقیقات گفت که بروکس بود که دیده می شود بر روی بدن دوربین تصویری در یک ماشین مسدود کردن وندی درایو از طریق شکست خورده متانت تست و به ضرب گلوله کشته شد در یک مبارزه بیش از یک پلیس تیزر.

آتلانتا پلیس گفت: 36 نفر دستگیر شده در ارتباط با تظاهرات داد اما هیچ جزئیات بیشتر.

در کالیفرنیا, مقامات گفت فولر مرگ به نظر می رسد به یک خودکشی اما کالبد شکافی برنامه ریزی شده بود. شهرستان, گفت هیچ, هوای آزاد, دوربین های دیجیتال است که می تواند ثبت کرده اند چه اتفاقی افتاده است.

فولر مرگ به ارمغان آورده است به نور مرگ یکی دیگر از مرد سیاه و سفید در بر داشت حلق آویز از یک درخت در مه 31 در ویکتورویل یک کویر شهرستان 45 کیلومتری گراش. یک کلانتر سخنگوی جودی میلر گفت: Victor Valley, اخبار بازی ناپاک بود مشکوک در 38 سال مالکوم Harsch مرگ اما مرد خانواده گفت: آنها نگران آن خواهد شد در حکم خودکشی برای جلوگیری از توجه بیشتر است.

در ضمن به سرعت اتفاق می افتند جنبش را به پایین مؤتلفه مجسمه در ایالات متحده رشد بیش از آخر هفته. در ریچموند, ویرجینیا, پلیس SUV سوار بر یک مهار زده و چندین معترض بودند که مسدود کردن این خودرو در طول مسیر تظاهرات شنبه شب در Robert E. Lee, مجسمه, که تبدیل به یک محل تجمع برای عدالت نژادی تظاهرات.

این Richmond Times-Dispatch گزارش می دهد که هیچ یک به نظر می رسد به طور جدی زخمی شده است. در پیام ارسال شده در توییتر در اوایل صبح روز یکشنبه ریچموند اداره پلیس گفت: پلیس در حال بررسی این حادثه از جمله آنچه در آن به نام “امکان حمله به” یک افسر که در داخل خودرو. گروه گفت: همچنین بررسی گزارش های رسانه های اجتماعی “است که یک فرد در جمعیت ممکن است زده شده با خودرو.”

سخنگو برای وزارت بلافاصله پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر یکشنبه صبح.

در فیلادلفیا گروهی از حدود 100 نفر برخی از حمل اسلحه و بیس بال خفاش ها جمع شده بودند در اطراف مجسمه کریستف کلمب در فیلادلفیا در روز شنبه گفت: آنها در نظر گرفته شده برای محافظت از آن را از خرابکاری در میان تظاهرات اخیر.

“این امر می تواند بیش از بدن مرده قبل از آنها به این مجسمه” آنتونی دکتر ruggier, 41 گفت: در Philadelphia Inquirer. “این بخشی از تاریخ است.”

شهردار جیم کنی را محکوم کرد “گروه از افراد مسلح ‘حفاظت'” مجسمه در توییتر پست در روز یکشنبه.

در ضمن سه نفر متهم در این خرابکاری از کریستف کلمب مجسمه در پراویدنس, رود آیلند.

معترضان در نیواورلئان پاره کردن یک مجسمه نیم تنه از یک برده صاحب پنج شنبه که در سمت چپ بخشی از ثروت خود را به نیواورلئان’ مدارس و سپس در زمان باقی مانده به رودخانه می سی سی پی و نورد آن را بانک ها به آب است.

و در کوشینگ اوکلاهما چروکی ملت اصلی رئیس تماشا به عنوان دو متفق بناهای تاریخی برداشته شد که قرار داده شد در آن قبایل ستاد نزدیک به یک قرن پیش توسط دختران کنفدراسیون.

همچنین روز شنبه اعضای دانشگاه کلمسون فوتبال تیم رهبری صدها نفر از تظاهرکنندگان در مدرسه در دانشگاه در کارولینای جنوبی است. این راهپیمایی یک روز پس از Clemson امنا رای به تغییر نام آن افتخارات کالج, رقص برهنه کردن از این برنامه به نام معاون سابق رئیس جمهور و برده داری طرفدار John C. Calhoun.

اروپایی معترضان به دنبال نشان دادن همبستگی خود با همتایان آمریکایی خود و برای مقابله با تعصب در کشورهای خود در روز یکشنبه. این تظاهرات نیز مطرح شده یک چالش به سیاست های در نظر گرفته شده برای محدود کردن جمعیت برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

در میلان ایتالیا معترضان ناخوانا “متجاوز” و “نژادپرستانه” در ایتالیایی در مجسمه اواخر نگار ایتالیایی که تا به حال اذعان کرد که تا به حال 12 سال اریتره عروس در حالی که مستقر در مستعمره در شاخ آفریقا در دهه 1930 ، مجسمه Indro Montanelli داخل یک میلان پارک که نام خود را خرس بوده است flashpoint در ایتالیا Black Lives Matter تظاهرات.

در آلمان تظاهرات در برلین در روز یکشنبه تشکیل 5 ½ مایل زنجیره ای در یک پیام علیه نژادپرستی در میان طیف وسیعی از علل دیگر. تظاهرکنندگان مرتبط با روبان های رنگی تشکیل آنچه سازمان به نام “روبان همبستگی” که کشیده شرقی از دروازه براندنبورگ به Neukoelln محله.


به bynum گزارش از ساوانا و سفید گزارش از دیترویت. آسوشیتد پرس نویسندگان دنیس Lavoie در ریچموند, ویرجینیا, Geir Moulson در برلین کالین بری در میلان و ربکا سانتانا در نیواورلئان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>