Dear Abby: چرا من باید به آنها بگویید که چه چیزی برای پوشیدن دارم ؟

عزیز ابی: من یک سوال آداب. من برنامه ریزی یک شب جشن خانوادگی برای شرکت ما است. سوال از لباس کد خواسته شده است چند بار.

من آن را گیج کننده است که مردم در حال پرسیدن. مگر اینکه در غیر این صورت مشخص — یعنی سیاه و سفید کراوات semiformal کسب و کار گاه به گاه و یا ژاکت های مورد نیاز — باید آن را نمی توان فرض کرد که تقریبا هر چیزی می رود ؟

برای این حزب من انتظار دارم مردم را به نشان می دهد تا در هر چیزی از برش کوتاه برای لباس کوکتل. من فکر نمی کنم یک کد لباس بود جزئیات است که نیاز به خطاب. من اشتباه است ؟

بدون لباس خواب, لطفا

عزیز بدون لباس خواب, PLEASE: شما خواسته شده است که به دلیل سردرگمی وجود دارد. به وضوح این جزئیات است که نیاز به پرداختن و به عنوان یک ملاحظه میزبان شما باید برای روشن کردن آنچه شما انتظار مهمانان خود را می پوشند.

عزیز ابی: من اشتباه نمی خواهید برای شرکت در یک نوزاد به خاطر من مهم دیگر را نمی دهد من از روز ؟

من شده اند با پدرش برای 10 سال در حال حاضر و نه یک بار این دختر همیشه از من خواست به خرید بروید ناهار و یا هر چیزی. من تبدیل شده اند به گونه های دیگر که آن را به خانواده توابع در من مرد کنار خانواده اما او حاضر به شرکت در هر چیزی در من است. چه کاری انجام دهید ؟

حموم باید یا نباید

عزیز S. S. O. S.: در تمام این زمان شما تا کنون خواسته دختر خود را به خرید بروید با شما ناهار یا هر چیز دیگری ؟ آیا شما دریافت دعوت نامه به دوش? اگر شما انجام آن را فراهم می کند با روشنایی ضعیف تابیدن از امید است که شما می توانید برخی از نوع رابطه است. اگر شما نمی رفتن یخ ضخیم تر رشد خواهد کرد و این امر می تواند یک اشتباه به اجازه دهید که اتفاق می افتد.

DEAR ABBY: بیوه پس از 65 سال از فوق العاده ازدواج آن دشوار است برای شروع به پاکسازی گنجه ما از همسر من و به آرایه وسیعی از لباس و کفش. پس از چند سفر به فروشگاه صرفه جویی های بعدی وظیفه بود چه با طلا و جواهر خود را. من آمد در سراسر یک احساس کیسه های منظمی گره خورده با تعظیم. داخل شد و در باند عروسی و حلقه های نامزدی. من آنها را کنار گذاشته است.

در تاریخ بعدی ما سالگرد پرسیدم طلا و جواهر به ترکیب گروه من با او حلقه. آن را در زمان یک ماه به اتمام و برخی از طلا اضافه شد. نتیجه این شد یک قطعه با شکوه با کوچک اما بسیاری از وجهی سنگ معرفی کردن. آن را به من هزینه حدود $1,000, اما من آن را ابراز تاسف برای یک لحظه. توصیه من به دیگران: آن را در نظر بگیرید. دریغ نکنید. (من چرخاندن حلقه به عنوان من نوشتن این.)

حلقه ای از حقیقت در تگزاس

عزیز حلقه: لطفا من را قبول همدردی برای از دست دادن خود را از صمیم قلب معشوق ، چگونه خوش شانس شما بود که او را برای 65 سال است. من خوشحال هستم که با پوشیدن ترکیب نمادهای تعهد خود را برای یکدیگر به ارمغان می آورد به شما آرامش و لذت است. با تشکر از شما برای پیشنهاد این به خوانندگان من.

به خوانندگان من: من از همه شما بسیار خوشحال عید پاک.

عشق ابی

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>