Dear Abby: ما مثل خواهر و من نمی خواهم او را به تماس با من, مامان در

عزیز ابی: من زیبا 77 سال در سلامت عالی است که لذت سفر در سطح بین المللی. من به زودی مصرف قدیمی ترین دختر من به اروپا در هزینه های من چون من می خواهم یک همراه و همدم.

جین فیلیپس

من 19 سال مسن تر از او است. او همچنین در سلامت و سرگرم کننده-شخصیت دوست داشتنی. ما مثل خواهر و از آن لذت ببرید با هم در هر کجا که می رویم. اما من نمی خواهم او را به تماس با من “مادر” در حالی که ما در مکان های عمومی. آیا من می توانم درخواست خود را به تماس با من ؟

او سرسخت و همیشه بوده است اما من او را دوست دارم و می خواهم او را در اطراف در حالی که من سفر به جای دوستان است. او تنها اما من نه. من شوهر نمی تواند به دلیل مسائل مربوط به سلامت.

من نیاز دختر من با من بروید. شما می توانید به من برخی از ایده های در مورد چگونگی رویکرد خود به تماس با من “مادر” ، چه اگر او حاضر به رفتن با من ؟

یک شرط در جنوب

عزیز شرط: من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که چرا نمی شود به نام “مادر” است که بسیار مهم است برای شما. من خواندن نامه خود را چند بار و من زده توسط این واقعیت است که این همه در مورد شما و آنچه شما می خواهید. دختر خود را است گذشته 21 و من مطمئن هستم که او می تواند او را در تصمیم گیری های خود.

شما می توانید از او بپرسید به شما تماس بگیرید “مادر” اما این که آیا او به توافق برسند و فراموش نخواهد شد به آدرس شما که در راه حدس و گمان است. عادات قدیمی سخت مرگ.

DEAR ABBY: پنجاه سال پیش در سن 17 من تجاوز توسط یک دبیرستان همکلاسی. در آن زمان من در زندگی در یک آپارتمان با یک دوست “بکی.” او و سه مرد از همکلاسی شاهد حمله ایستاده بود و کاری نکرد. (آنها مست.)

من هرگز گزارش حمله به, چرا که من می ترسم خجالت و شرمنده. هیچ کس تا کنون در مورد آن صحبت کرد و بکی و من رفت ما راه جداگانه. من در نهایت در نقل مکان به دور از زادگاه و تلاش برای قرار دادن این حادثه پشت سر من.

پانزده سال پیش من رفت و ازدواج یک مرد محلی. من تمام این افراد اغلب در اطراف شهر که مرا به یاد آن شب وحشتناک. من فکر نمی کنم این منصفانه است که من تا به حال به زندگی با این 50 سال در حالی که دیگران به نظر می رسد فراموش کرده اند و رفته در چرخ خود را راه. هیچ کدام از آنها هرگز عذرخواهی کرد و یا اذعان کرد بخشی خود را در حمله. من به یاد داشته باشید آن را به وضوح به عنوان اگر آن را در هفته گذشته.

من می خواهم برای مقابله با آن درگیر است. یک دوست پیشنهاد من به صورت خصوصی با من مهاجم است. به اعتقاد من تماس این افراد را به من صلح از ذهن است. من و همسرم در حال برنامه ریزی برای حرکت در خارج از منطقه, بنابراین من هرگز به دیدن هر یک از آنها را دوباره.

من باید با همه آنها یا فقط من مهاجم? یا باید به من اجازه خواب سگ دروغ ؟

حمله در آیداهو

عزیز حمله: قبل از تصمیم گیری که آیا برای مقابله با این افراد پس از 50 سال یا let sleeping dogs lie, آنچه که من فکر می کنم شما باید انجام دهید این است که بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده است با یک درمانگر دارای مجوز به طور خاص یکی که با این نسخهها کار با بیماران مبتلا به PTSD.

در حالی که نیم قرن پیش بود که تمایل به سرزنش قربانیان تجاوز جنسی ما آمده اند راه طولانی از آن زمان به بعد و کمک در دسترس است برای شما اگر شما مایل به آن را دریافت.

یک راه برای پیدا کردن کمک در ساخت این تصمیم مهم خواهد بود برای تماس با RAINN (rainn.org). تلفن-شماره تلفن رایگان است 800-656-4673. RAINN است رایگان و محرمانه ملی تجاوز جنسی به خط تلفن و آن را در دسترس 24/7.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>