Dear Abby: این مرد بی ادب می داند که او ما لیست عروسی و در حال حاضر او می خواهد به صحبت

DEAR ABBY: نامزد من یک دوست است که برای عدم وجود یک کلمه بهتر است یک قطار خراب است. زمانی که من شروع به دوستیابی نامزد من شنیدم در مورد این “آل” از نامزد دیگر دوستان حتی قبل از من او را ملاقات نمود.

جین فیلیپس

گروهی از دوستان در دوباره خاموش-دوباره ارتباط با القاعده و او ساخته شده یک صحنه در هر یک از عروسی خود را. او بدست obnoxiously مست بدست به بزرگ استدلال با دوست دختر خود را (در حال حاضر همسر) و یا انجام چیزی بی ادب مانند آوردن خود را سریع غذا به سر میز در پذیرش. من سعی کردم به نگه داشتن ذهن باز زمانی که من او را ملاقات نمود اما او ساخته شده است ما ناراحت کننده در هر با هم.

ما به تازگی با حضور در Al عروسی و او مهاجم با نامزد من بعد از نوشیدن بیش از حد. ما در حال حاضر تصمیم ما نمی خواهیم او یا همسر جدید خود را در عروسی ما در سال آینده است. ما امیدوار به فقط رانش دور از آنها. متاسفانه Al متوجه شده است که او دریافت نکرده ذخیره تاریخ کارت و بارها و بارها در متون نامزد من است که او می خواهد به “بیرون رفتن” با او به صحبت.

ما می دانیم که او به سوال در مورد دعوت او و او احتمالا انتظار یکی چون او ما را دعوت به عروسی خود را. ما توجیه را در رد او ؟ چگونه شما رسیدگی به این ؟

نقطه سخت در ایلینوی

عزیز نقطه سخت: نامزد شما باید آن را اداره کند با دادن Al پاسخ مستقیم.

او را ندارد او را ببیند. یک تماس تلفنی انجام خواهد شد. نامزد شما باید به وضوح دولت که آل نیست که به عروسی دعوت شده چرا که او نمی تواند نگه داشتن خود را مشروب ساخته شده است و یک صحنه در هر عروسی او حضور داشتند.

او همچنین باید گفت که تا زمانی که او می شود کمک الکل مشکل شما دو نفر دیگر مایل به حفظ دوستی است. این حقیقت است و حقیقت شما را آزاد خواهد کرد.

DEAR ABBY: شوهرم “هوارد” و من شده اند ازدواج 42 سال. یک زن و شوهر از سال پیش, پدر او از من خواست به طلاق هوارد که من انجام نمی.

پدرش به تازگی درگذشت و ما آموخته است که او تا به حال disinherited Howard. شوهر من خرد است و در حال حاضر من نمی دانم که چگونه به مسئولیت رسیدگی به این.

هوارد برادر فریاد زد و گفت: “اگر همسر شما کردم دست او را در آن پول است که شما نمی خواهد ببینید یک پنی از آن!” من نمی فهمم که چرا او فکر می کنم که. هوارد و من یک رابطه خوب و زندگی نمی کنند بالاتر از ما معنی.

که گفت: من شوهر و برادر و خواهر و هرگز مرا دوست داشت و من نمی فهمم چرا. من انجام داده اند هرگز هر چیزی را عمدا به آنها آسیب برساند.

من احساس می کنم مثل خط پایین این است که تا به حال من طلاق Howard هنگامی که پدر او از من خواست به این ممکن است اتفاق نمی افتاد. شوهر من صدمه دیده است, نه تنها با مرگ پدرش بلکه بودن disinherited و من نمی دانم چه باید بکنید.

صدمه زدن به او را

عزیز برای صدمه زدن به او یک چیز شما باید انجام دهید این است که خودتان را سرزنش برای هر یک از این. تنها “برنده” در این سناریو به نظر می رسد ،

آیا او مسموم خود را در قانون ادراک شما و یا بالعکس من می توانم حدس بزنید. اما پویایی در هوارد خانواده آنقدر سمی و آن را به کمک یک درمانگر دارای مجوز برای پاک کردن زخم شما و شوهر خود را با سمت چپ.

کمی مخدوش پوشش نقره ای در این است که شما باید هر یک از دیگر است که با ارزش تر از پول است. لطفا من را قبول عمیق ترین همدردی.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>