Dear Abby: کسی که جان من در حیاط و خانواده اش ساخته شده است یک رنگ ورو رفته حرم وجود دارد

عزیز ابی: من نیاز به برخی از کمک. با یک ماشین تصادف وحشتناک اتفاق افتاد در مقابل خانه من چند ماه پیش که منجر به مرگ یک شوهر و پدر. خانواده بیرون می آید و هر یکشنبه به جای گل در محل حادثه است که در محوطه جلوی من.

جین فیلیپس

در ابتدا من تا به حال هیچ مشکلی با آنها ابراز غم و اندوه خود و تلاش برای کنسول بیوه هر بار من او را دیدم.

مشکل این است که او به تدریج اضافه شده به این منطقه یک سنگ یادبود یک فرشته مجسمه گلدان و برخی از این وسایل. محوطه جلوی من شروع به نگاه مانند یک قبرستان — رنگ ورو رفته یکی. در حال حاضر او ‘ درخواست خود را به محل حفاظتی پناهگاه بیش از سایت.

من نمی دانم که چگونه به پاسخ. شوهر من است و تهدید به رفتن و کشیدن همه چیز را به عنوان آن است.

برای اضافه کردن به استرس از این, یکی دیگر از تصادف منجر به مرگ رخ داده در ماه گذشته منجر به کشته شدن یک جوان 22 ساله. او پسر یکی از فرزندان معلمان است. من نمی توانم تصور آنچه او باید احساس در حال حاضر عبور و دیدن قبرستان در جلو رفت. باید آن را دلخراش.

ما زندگی می کنند در یک جاده خطرناک و ما دادخواست برای تغییرات اما من نمی خواهم به را ما جلوی حیاط یک منظره.

عزادار در میانه

عزیز عزادار: شما در حال بدیهی است که مراقبت از فرد و یا شما نمی باید اجازه داد این وضعیت رفته اند تا آنجا که از آن شده است. نمی توان آن را یک مکالمه دلپذیر اما زمان آن رسیده است برای شما و شوهر خود را به صحبت با بیوه با هم و توضیح دهد که در حالی که شما همدردی با او ویرانگر از دست دادن شما ترجیح می دهند حیاط خود را استفاده نمی شود این راه. شما که راست است. آن را به مالکیت خصوصی.

نشان می دهد به او که ممکن است وجود دارد برخی از راه های دیگر برای یاداوری شوهر, اما شما نیاز به سنگ و دیگر اشیاء حذف شده در یک بازه زمانی منطقی ، شما همچنین ممکن است بخواهید برای بررسی خود را با مقامات محلی برای دیدن آنچه که قوانین در این مورد.

عزیز ابی: من با خوشحالی ازدواج برای 34 سال و من و همسرم در حال حمایت از هر یک از دیگر. او لذیذ طبخ و من یک OK یکی. او طول می کشد مراقبت های اضافی هنگامی که او آشپز. او می خواهد به او وعده های غذایی به طور استثنایی و من آن را قدردانی میکنیم.

گاهی اوقات او را به طبخ چیزی شبیه عالی enchilada غذای مرکب از گوشت وارد و یا کمر گوشت خوک. هنگامی که او در خدمت آن من می خواهم به اضافه کردن مقدار زیادی از دیگر toppings مانند خامه ترش و سس تند و یا سس BBQ. من آن را انجام نمی با همه چیز — فقط با غذاهای خاص. من همیشه طعم غذا برای اولین بار, اما من می دانم که من دوست دارم و من و من های نجومی این راه من بود.

او آرزوهای من می خواهم به خوردن مواد غذایی خود را در راه او آماده آن است. او اصرار دارد که با تغییر این ظرف من خراب کردن او ایجاد است که بی احترامی. من مخالفم. من باید اجازه داده شود برای لذت بردن از غذا من راه من می خواهم و نمی توان به احساس بد در مورد آن است.

چرا از او می خواهم مرا به لذت بردن از غذا من کمتر با رفع آن راه لذت میبرم ؟ ما هر دو توافق کردند که به طور جدی در نظر گرفتن آنچه شما برای گفتن در مورد این.

دستور غذا برای فاجعه در تگزاس

عزیز دستور: همسر شما احساس خلاق غرور در وعده های غذایی او آماده برای شما. هنگامی که شما آنها را تغییر دهد با “بسیاری از” خامه ترش و سس تند و یا سس BBQ او ممکن است احساس کنید که به نحوی او ایجاد یک شکست بود. اطمینان او را که او وعده های غذایی عالی هستند اما نه هر کس همان کام. آن را ممکن است چیزی برای انجام با منطقه جغرافیایی که در آن یک فرد مطرح شد و یا خانواده است که در آن کسی بزرگ شد.

اگر شما نیاز به برخی از غذاهای spicier به منظور لذت بردن از آنها را شاید همسر شما باید در نظر بگیرید تغییر ادویه در بخشی از آنچه او آماده به شما کت و شلوار. اگر او نمی تواند انجام دهد که او نباید سرزنش شما برای انجام آن است. به هر خود را.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account