عزیز ابی: من بسیار خوش شانس هستم که فوق العاده در قوانین. من شده اند را به ازدواج پسر خود را برای پنج سال و هم برای 10. ما یک فرزند. من در قوانین طلاق هستند اما دوستانه و شوهر من یک برادر.

جین فیلیپس

سوال من حول برادر در قانون جدید نامزد “تامی.” آنها مورخ تنها یک زمان کوتاه قبل از گرفتن مشغول اند. من در قوانین بسیار آهسته برای گرم کردن به من و سخت برای رسیدن به می دانم. از آن زمان تقریبا چهار سال برای من تبدیل شده به آنها و احساس راحت است.

در این نقطه من عمیقا درگیر با خانواده است. من مادر در قانون و صحبت من تقریبا هر روز و پدر من در قانون نشان می دهد که بسیاری از محبت نسبت به من. من دریافت کرده اند تمام ترکه خانواده هستم و از “پدر و مادر من در قانون به حال هرگز.”

آشکار است که تامی احساس می کند کمتر استقبال می شود و این باعث می شود من غمگین. تفاوت در این راه اعضای خانواده ارتباط برقرار کردن با ما قابل توجه است و من نمی توانم تصور کنید که این باعث می شود او احساس خوب است. خانواده قصد ندارد این. دانستن آنها را طول می کشد زمان. این تنها راه آنها هستند.

من سعی کردم سخت شامل تامی اما او نه محلی. خانواده بسیار گسترش یافته اما در قوانین ما مراجعه غالبا با توجه به نوه. سوال من این است که چگونه می توانم به او کمک کند احساس استقبال و راحت در آهسته به گرم کردن ، من باید ارائه برخی از ترکه قبل از عروسی خود را? وجود دارد هر چیز دیگری من می تواند انجام دهد گذشته از حفظ یک رابطه خوب در پایان من ؟

های خوبی را در میانه

عزیز های: کاملا ممکن است که تامی گرفته است شانه های سرد او شخصا دریافت کرده است. او خوش شانس است که شما به عنوان یک متحد. اگر شما در حال حاضر نیست آن خواهد بود مهربانی به چت خصوصی با او و به اشتراک گذاری آنچه شما نوشته شده است به من در مورد خود را در قوانین خانواده پویایی است.

اگر چه شما حسن نیت, در این نقطه, شما خواهد بود, پریدن تفنگ به او هر یک از ترکه. هنگامی که او و برادر خود را در قانون هستند و او پذیرفته شده است, به, خانواده, درخواست مادر خود را در قانون اگر او خواهد ذهن خود را به انجام این کار است.

DEAR ABBY: مادر من گذشت شش سال پیش. من دو برادر بزرگتر و پدر در خانواده من.

وجود شکاف بین برادران من و من چند سال پیش. من ساخته شده به آنها را در یک نامه چه بد آنها تا به حال به من صدمه دیده است. به جای عذرخواهی آنها را انتخاب کنید تا دیگر در رابطه با من.

پدر حاضر به درگیر شدن. او می گوید: او بچه بزرگسالان هستند و ما باید آن را. به تازگی او اعتراف نمود که بطور شفاهی سوء استفاده به مادر من در حالی که من در حال رشد بود. من به یاد داشته باشید آن را به خوبی از دوران کودکی من. من معتقدم که برادران من تقلید رفتار او با من در حالی که من در حال رشد بود و به عنوان بزرگسالان است.

من خشمگین پدرم برای کمک به حل و فصل این موضوع است. او عصبانی و نا امنی فرد در حالی که من در حال رشد بود و در زمان همه چیز را در مادر. بهترین راه برای من به این آدرس با او به جای پناه دادن به خشم و اجتناب از رابطه با او ؟

بدون خانواده در نیوجرسی

عزیز بدون خانواده: دقیقا چه چیزی از شما انتظار پدر خود را به انجام در این نقطه است ؟ سفارش برادران خود را به عذر خواهی? او نه مایل و نه قادر به انجام آن را به عنوان او ساخته شده است روشن است.

قبول که این راه همه چیز و حفظ یک ارتباط صمیمی با پدر خود را اگر شما می توانید. آن را نیز سالم برای شما به تمرکز بر حفظ روابط با افرادی که درمان شما و کسی که شما را احساس پذیرفته شده و ارزشمند است. و می دانیم که کسانی هستند که خود را “خانواده” به جای ناکارآمد یکی را که شما متولد شدند.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im