عزیز سهام ابی حروف بیش از حد عجیب و غریب به این باور

DEAR ABBY: پدر من بوده است که عمدتا غایب از زندگی من است. ما دوباره وقتی که من یک فرد بالغ. من همیشه احساس رها و از آنجا که این, من به طور مداوم در تلاش برای ایجاد رابطه با او و اجازه می دهد او را به یکی از با نوه او.

جین فیلیپس

پدر و ملاقات دوست من از 10 سال “دانیل” دو ماه پیش زمانی که من به او انداخت جشن تولد. از آن پس او و دانیل شروع یک رابطه را در یک حیله گر.

مشکل این است که دانیل می گوید پدر و چیزهایی که من به جلب اعتماد او و او در حال آمدن است به من با هر آنچه که او به او گفت.

پدر از هم جدا شده به مدت 14 سال و دانیل اصرار داشت که او نمی خواهد او را تحت آن شرایط اما او انجام داد.

پس از شروع این ارتباط من با پدرم است و حتی بدتر و دوستی با دانیل شده خراب است چون من می دانم که من نمی تواند اعتماد او. پدر و صرف تمام وقت خود را با او و فرزند او در حال حاضر نمی توان شروع به ساخت یک پیوند با من و یا خود را نوه است که داستان زندگی من و دوست من این را می داند.

ابی من در حال خودخواه ؟ چه چیزی شما فکر می کنم من باید انجام دهید ؟

بیش از بی دست و پا در آرکانزاس

عزیز بیشتر: من فکر نمی کنم شما خودخواه هستند. شما به دلیل صدمه دیده و نا امید. پدر خود را که باقی مانده درست به شخصیت اما دوست شما از خیانت اعتماد خود را. شما ممکن است نیاز به کمک یک درمانگر دارای مجوز به حرکت فراتر از این, و این چیزی است که من پیشنهاد می کنم شما انجام دهد.

به اعتقاد من شما باید با من همدردی. اما شما نمی توانید خود را تغییر دهید پدر یا دانیل. شما می توانید تغییر راه شما واکنش نشان می دهند به آنها و یک درمانگر به شما کمک خواهد کرد که سریع تر از شما می توانید آن را در خود.

خوانندگان عزیز: در مارس 1, من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن چند مطلب نامتعارف نامه من را دریافت خواهید کرد. در اینجا سه:

DEAR ABBY: برای بیش از 50 سال به جهنم همسر من تا به حال یک رابطه نزدیک با یک پر خرس پاندا او دریافت کرد که او 8 ساله بود. نام او سفیه و او نشسته ما شومینه و بسیار زیبا در قوانین خانه. او باعث می شود او را “بحث” و او را طول می کشد ،

زمانی که من به اشتباه مانند حلق آویز نمی ژاکت من می گویم که سفیه به من گفت به انجام آن نیست. او دیوانه می شود و من یک سخنرانی از سفیه در مورد او چگونه به سرزنش نیست و او هرگز اشتباه می کند. من شوخی وقتی که من مقصر سفیه اما همسر من و سفیه را پیدا کند آن را خنده دار.

من به اشتباه به یک شوخی ؟ باید من را سرزنش نیست سفیه? (سفیه به من گفت به نوشتن این نامه است.)

پاندا-آمونیوم غرب

عزیز پاندا-آمونیوم: به نظر می رسد وجود دارد نه یکی بلکه سه “daffys” در خانواده خود است. اگر شما نمی توانید به یاد چه می گذرد, توقف شوخی.

P. S. شما باید فکر می کنم من سفیه به باور این نامه حلال است.

DEAR ABBY: چگونه می توانم به شما آدرس یک نامه به سه نفر از پزشکان که در یک همکاری داخلی,? دو ازدواج به یکدیگر و به همان نام گذشته. من خطاب آن به عنوان “دکتر. جین و John Doe و جو براون” اما من می خواستم مطمئن برای آینده مکاتبات.

سه شرکت در آتلانتا

عزیز T. C.: احاطه شده توسط بسیاری از پزشکان شما باید دریافت مراقبت های بهداشتی بسیار عالی! مکاتبات باید خطاب به “دکتر. جین و John Doe و جو قهوه ای, M. D.” جو مدرک خود را به دست آورده و سزاوار این عنوان — حتی اگر او در حال آمدن است در سوم.

DEAR ABBY: زمانی که من قرار داده و من دست بر زانو در میز شام شب گذشته او کمربندش را بست نام دیگر انسان است. چه چیزی شما را از این ؟

کنجکاو در کالیفرنیا

عزیز کنجکاو: مگر اینکه نام او blurted شد آلفردو و شما با خوردن پاستا, من گمان می کنم شما ممکن است یک مشکل است.

خوشحال APRIL FOOLS’ DAY, همه!

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>