عزیز ابی: من بی تاب برای این نما و دختر آماده برای تاریخ من

عزیز ابی: من 16 هستم و تا به حال مشکل با عاشقانه برای زمانی که من می توانم به یاد داشته باشید. من تا به حال تقریبا 80 له پس از مهد کودک است. من شمارش.

جین فیلیپس

در حال حاضر من نزدیک به یک رابطه با یک پسر در مدرسه من که یک سال بزرگتر است. من تا به حال احساسات “بن” برای تقریبا یک سال و من آن را متقابل چند ماه پیش. او مرا دعوت به قهوه اما بعدا لغو شده توضیح داد که او از لحاظ احساسی آماده که روشن بود.

او احساس می کند راه او را برای یک دلیل. بن است که یک تغییر جنسیت نر و مادرش disapproves به عنوان انجام بسیاری از همکلاسی های ما.

دو ماه پیش ما توافق کردند که به “فقط دوستان … در حال حاضر است.” از آن پس هیچ احساسات را تغییر داده اند برای هر کدام از ما. اما من می دانم که بن هنوز آماده نیست و تا حد زیادی به دلیل مادر او و همکلاسی های خود را نفوذ.

من بی تاب شدن. من شده است در روابط قبل از مدرسه راهنمایی نوع و من می دانم که چگونه من عملکرد مغز. در حال حاضر من نگران وسواس در مورد چگونه او احساس می کند. این فروکش خواهد کرد و پس از یک رابطه واقعی شروع می شود. اما قبل از آن اتفاق می افتد مسئله این است همه گیر. من به طور مداوم تکرار مکررات نگرانی ما نیاز به بحث در مورد در ذهن من و من نمی دانم که چگونه به آنها را نادیده گرفت و تا زمانی که ما صحبت می کنند دوباره. آن را می سازد نمرات من رنج می برند.

من سرزنش بن و همکلاسی برای استرس او را تحت. آنها دلیل خود را برای بیقراری و حملات هراس. من عصبانی هستم. من می خواهم او را به ترک پسر او به تنهایی.

چگونه می توانم صبر کنید مسالمت آمیز و بیش از من تلخی نسبت به مادر خود را?

خرد کردن در اوهایو

عزیز نوجوانان: خشم و نا امیدی و تلخی می توانید مردم را بیمار.

شما نیاز به پیدا کردن راه هایی به ذهن خود را از این عشق جوانه زدن و کانال این احساسات منفی اگر فقط به این دلیل بن آماده نیست و برای آنچه که شما باید در ذهن داشته باشند.

خرس در ذهن که او در یک سفر طولانی و پیچیده. (او را در غرفه برای صداقت.) سپس دست و پنجه نرم کردن و تمرکز خود را در مدرسه پیدا کردن یک ورزش یا فعالیت های دیگر شما می توانید خودتان را درگیر و اگر مدرسه شما نیست باید از یک جنس و سکسوالیته داد در نظر رفتن آنلاین به gsanetwork.org و یکی شروع و در مدرسه خود را.

عزیز ابی: من در رشته پزشکی در یک خانواده عمل. من عاشق کار و کمک به مردم است اما مشکل این است که رئیس من می گوید هرگز حقیقت را به بیماران و overcharges آنها را در هر زمان او می شود یک فرصت است. این مریض تر بیمار بیشتر بی عاطفه او با آنها است. او گفت: برخی از بیماران که ما دستیاران او گفت آنها مدیون او پول است.

آن را به یک نقطه که در آن من می توانم آن را اداره کنه. دانستن که من می بینم همه چیز او می کند او در حال حاضر نمی تواند ایستاده و به طور مداوم به انتقاد از همه چیز من. او تبدیل شده شفاهی تهاجمی و توهین آمیز است.

من می دانم این است که ناسالم برای من. من بی خوابی به دلیل آن است, و هنگامی که من به خواب من کابوس در مورد این وضعیت است. ابی لطفا به من کمک کند چرا که من نمی دانم که چه خدمات برای تماس با به شکایت علیه او.

می ترسم در گرجستان

عزیز می ترسم: سند همه چیز شما را مشاهده کرده اند. سپس بحث خود را به پلیس محلی در مورد تقلب احتمالی متعهد بودن توسط خود کارفرما. آینده کشور خود تماس بگیرید پزشکی مدیره و گزارش آنچه در جریان بوده است در هزینه از بیماران. اگر این بیماران در حال شهروندان ارشد در رسیدن به منطقه خود آژانس در پیری (aging.georgia.gov/locations) چرا که “دکتر خوب” ممکن است ارتکاب سوء رفتار با سالمند که می تواند زمین را در سیستم زندان.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>