عزیز ابی: من می ترسم این یکی از تفاوت خواهد اژدر ما عاشقانه

DEAR ABBY: پس از یک رابطه آزاردهنده منتهی به 14 سال پیش من تنها ماند و مطرح کوچک من پسر به بزرگسالی است. من مورخ در اینجا وجود دارد اما هرگز در بر داشت هر کسی که من تا به حال جدی احساسات که او نیز احساس به همان شیوه در مورد من تا هفت ماه پیش.

جین فیلیپس

احساسات من برای دوست پسر من قوی هستند و این متقابل است. او مهربان و دلسوز زحمتکش و محافظ. ما بسیار در عشق است. او به من می گوید او احساس می کند مانند او می تواند خود را در اطراف من چیزی که او تا به حال هرگز قبل از. من هرگز کسی را مراقبت زیادی در مورد من خوب بودن.

بحث ما در مورد همه چیز و تفاوت فقط در یک نقطه است. من در آموزش و پرورش و یک جامعه متحد. او به شدت احساس که طبیعت امر که تنها یک مرد و یک زن با هم تعلق و او می گوید او متنفر گی مردم. (ما هر دو در رشد بسیار کوچک و محافظه کار جوامع است.)

حالا که پسر من در خانه من قصد دارم به استفاده از تجربیات من به عنوان یک صدای قوی تر در آموزش و پرورش مسائل مربوط تحمل و بهبود نتایج یادگیری برای همه با القای تعارض اصول در آموزشی. من تغییر نظر من در این, اما من می خواهم برای ادامه برای ما به عشق و حمایت از یکدیگر است.

باید بگویم من دوست پسر, من درک می کنم که او در آینده از بر از کجا و چگونه ما مطرح شده است ؟ آیا شما فکر می کنم پایین جاده ما اصول اساسی خواهد ما را از هم جدا ؟ ما شده اند صحبت کردن در مورد خرید یک خانه در کشور با هم اگر چه نه از ما است و نیت ازدواج در هر زمان به زودی.

مردد در ایلینوی

عزیز مردد: شما باید کاملا صحبت کردن به دوست پسر خود را در مورد طرح خود را برای تبدیل شدن به صریح جامعه متحد و فعال تر در حرفه خود. هنگامی که شما تبدیل شدن به بیشتر قابل مشاهده آیا شما برنامه ریزی برای جدا کردن خود را حرفه ای و زندگی شخصی خود را? به نظر می رسد شما در حال حاضر (و قادر) به او احترام و درک کنند که چرا او احساس می کند راه او می کند. اما او حاضر به انجام همین کار را برای شما خواهد شد و محافظه کار خود اعتقادات منفی تحت تاثیر قرار چگونه شما برنامه ای برای زندگی خود را?

بسیار مهم است که این مسئله را حل و فصل قبل از سرمایه گذاری در املاک و مستغلات با او — به عنوان به خوبی به عنوان هر وقت گرانبها است. حرفه ای میانجی ممکن است قادر به کمک در این گفتگو اگر شما نمی توانید این کار را توسط خودتان.

عزیز ابی: من دو نوه 12 و 16 استفاده می شود به صرف مقدار زیادی از زمان با من و شوهرم اقامت یک شبه در جریان سفر ، آنها به عنوان مسن تر را بدست من تشخیص می دهم که آنها را به طور طبیعی می خواهید به صرف زمان کمتر با ما مردمی.

مشکل من این است که من به آنها ارسال متون به دعوت آنها را برای ناهار یا جایی برای آنها پاسخ نمی دهند و یا فقط پاسخ با IDK (من نمی دانم). سوال من: من باید درخواست دوباره برای دریافت پاسخ قبل از ناهار برنامه ریزی شده و یا سفر و یا باید من فقط آن را فراموش کرده ام و فرض آنها نمی خواهند درگیر می شود با ما ؟

غمگین MEMAW در فلوریدا

عزیز غم انگیز: شما باید خواسته هوشمند, سوال, اما شما درخواست شخص اشتباه است. مردم شما باید درخواست خود را نوه و هنگامی که شما باید آن را چهره به چهره.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>