عزیز ابی: من اصلا در نظر گرفتن این مناسب هدیه برای یک نوزاد

عزیز ابی: من و همسرم در 60s و صاحب دو پسر. ما تمام وقت کار می کنند و مالی امن هستند.

جین فیلیپس

معمای: ما یک نوه که به زودی 1. من دختر در قانون برای ایده های هدیه از آنجا که من می دانم که او در حال حاضر دارای بیش از اندازه کافی لباس و اسباب بازی. دختر من-در-قانون بی درنگ پاسخ داد که آنها به زودی نیاز به یک جدید صندلی ماشین و که او همچنین می خواهم یک خوبی در حال اجرا پرسه زن.

آنها هر دو دارای شغل خوب. آنها به راحتی می توانیم موارد است. در حال حاضر من احساس می کنم که اگر ما به تولید یکی از این به عنوان یک هدیه او را فکر می کنم ما در حال ارزان اما راستش من اصلا در نظر گرفتن چنین چیزهایی به, هدیه برای نوزاد, به سادگی موارد پدر و مادر باید مسئول اگر آنها می توانید آنها را استطاعت.

من واقعا می خواهم به ما نوه نوزاد چیزی منحصر به فرد است که قادر به تحمل آزمون زمان. در حال حاضر من آرزو می کنم من تا به حال خواسته!

پشیمان کشیدند مادر بزرگ

عزیز پشیمان: ممکن است شما آرزو شما تا به حال خواسته اما شما بود. در حالی که شما موظف به دادن هدیه دختر خود را-در-قانون خواسته برای, علاقه, خانواده, هماهنگی, این امر می تواند یک ایده خوب را به او یکی از ضروریات او درخواست شده است. و در آینده نپرسید!

DEAR ABBY: پسر من است مشغول, به یک زن جوان من تماس بگیرید کارلا. آنها در حال حاضر به زندگی با شوهرم و من به صرفه جویی در پول و پرداخت صورت حساب. آنها مبارزه کنند. از آنجا که این, من و همسرم شد نه هیجان زده هنگامی که آنها flippantly اعلام نامزدی خود را و همچنین flippantly اعلام تاریخ عروسی خود را به تازگی. من فقط گفت: “این خوب” یا “تبریک می گویم.”

من می دانم این است که ارتباط من و آنها بزرگسالان هستند اما باید توضیح دهد که چرا ما نمی توانیم در مورد آن هیجان زده? من اصلا دوست ندارم کارلا و من واقعا OK اگر آنها می تواند هر یک از دیگر خوشحال ترین زمان. اما به دلیل استدلال و مسائل حل نشده من نمی باید اعتماد به نفس خود را در ارتباط است.

من فکر می کنم آنها ممکن است از ما بخواهید برای پول برای کمک به هزینه های عروسی و متاسفانه من احساس می کنم این امر می تواند پرتاب پول دور. چقدر افتضاح است ؟ من نمی خواهم برای ایجاد احساسات سخت اگر آنها می توانند این کار. مشاوره ؟

UNENTHUSED مامان در کالیفرنیا

عزیز مامان: اگر از شما خواسته به تراشه برای عروسی هزینه ساخت آن در نظر مشروط. خود را بگویید و کارلا که شما عمیقا نگران است چرا که این مقدار از مبارزه شما دیدن کنند و اگر آنها موافقت خود را با مشاوره قبل از ازدواج شما خواهد بود خوشحالم که به آنها کمک کند.

DEAR ABBY: در کار گروه من مسئول کارکنان مشغول به کار در مکان های مختلف در سراسر ایالات متحده در من می خواهم به سالانه یک پیک نیک در خانه من برای نشان دادن قدردانی به تیم من.

مشکل این است که من لازم نیست که بودجه برای پرداخت هزینه های سفر برای کارکنان که کار از راه دور در دفاتر. باید من را دعوت نمی کند این کارمندان از راه دور? من باید آنها را دعوت اما به آنها اطلاع داد که سفر خود را نمی خواهد پرداخت یا نه فقط باید پیک نیک در همه ؟

به اندازه کافی در پنسیلوانیا

عزیز کافی نیست: به جای دعوت از کارگران از سراسر کشور به جشن شما می دانید که آنها نمی قادر خواهد بود برای شرکت در نظر داشتن یک جمع کوچک در خانه خود را برای مردم محلی است. ارسال کارت هدیه برای رستوران های مورد علاقه کارکنان در مکان های دور. آن خواهد بود متفکر و سخاوتمندانه و با هزینه به مراتب کمتر از پرداخت یارانه هزینه های سفر.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>