عزیز ابی: من چگونه می توانم خندق این نیازمند دوست و بدون صدمه زدن به او را ؟

DEAR ABBY: سال پیش من دوستانه بود با یک مرد از کار که بسیار نزدیک به مادر خود. او همراه با ما هنگامی که برای صرف ناهار به پایان رسید تا واقعا میل من است. از آن نقطه در هر زمان که من و او با هم برای ناهار او را برچسب همراه است.

جین فیلیپس

در یک نقطه بدون اجازه او به او شماره تلفن من و او شروع به تماس با من. کمی تبدیل شده به یک مقدار زیادی. او مخاطبین من هر روز از طریق متن و یا تلفن تقریبا همیشه به شکایت در مورد چیزی در زندگی او است. او همیشه می خواهد تا با هم برای ناهار و به طور مداوم درخواست من برای نعمت از جمله سواری به کار (ما همان کار یا همان ساعت) و یا مراقبت از سگ و گربه در حالی که او دور در کار های مختلف سفر.

من دیگر به انسان صحبت می کنند اما من صحبت می کنند به مادر خود را هر روز. او در نظر من دوست عزیز و بسیار حساس فرد با آشکار مسائل مربوط به رها کردن. مشکل من این است که من صفر میل به این زن ، ما بسیار متفاوت هستند در تقریبا در هر راه قابل تصور است. من هم با او در پاسخ به پیام پاسخ خود تماس و فراموش نعمت برای او را از گناه و نه مایل به حال یکی دیگر از کسی که ضربات او را به محدود کردن.

من چگونه مسئولیت رسیدگی به این ؟ باید من همچنان به او اجازه دهد به استفاده از من برای نفع و به عنوان یک هیئت مدیره صدایی برای تمام شکایت های مختلف و یا یک راه وجود دارد به آرامی با تعظیم خارج بدون شکستن این زن ،

پیاده روی یک خط خوب در ایلینوی

عزیز پیاده روی: یک راه برای تعظیم خواهد بود برای شروع از شیر گرفتن او. نه خود را در دسترس به حدی است که شما باید. صفحه نمایش تماس های خود و مقاومت در برابر ضربه می شود بسیار مفید است. این همه حق را در برنامه های دیگر شما نیاز به حضور به جای اینکه در بک و تماس در هر روز است. این است که چگونه مردم فاصله خود را به آرامی.

جایگزین خواهد بود برای جلوگیری از پاسخ در همه خواهد بود که بی رحمانه است. در حالی که شما دیگر به او نزدیک مادر با او تماس بگیرید به او بگویید که چه در جریان بوده است و بپرسید که آیا او می تواند با این کمک کند.

DEAR ABBY: در گذشته سه هفته یا یک مرد قرار داده شده یک گل شکوفه در یک فنجان کوچک روی لبه پاسیو. این اتفاق افتاده است 18 بار. گل ها به ظاهر از اطراف حیاط. من زندگی در یک جامعه گلف و بسیاری از گلف بازان عبور روزانه. هنگامی که او در سمت چپ یک توپ گلف را به عنوان به خوبی.

به عنوان من به دنبال یک روز دیدم یک مرد با پوشیدن پیراهن قرمز مایل به زرد قهوهای کلاه و شورت. کلاه خود کشیده بود کم, بنابراین من نمی تواند چهره خود را ببینید. او نگاه به میانسال و او راه می رفت دور به سرعت. او هرگز تلاش کردند با من تماس بگیرید.

شریک زندگی من است خوشحال نیست و من می ترسم اگر او جلب انسان در عمل او ممکن است باعث شود یک صحنه. من نمی دانم اگر من باید flattered یا ترس. و مرد نیز ممکن است شوکه به یاد بگیرند که من 85. (بله, من نوع flattered.) چه ابی?

مخفیانه تحسین در فلوریدا

عزیز تحسین: در اینجا چیزی است که من می خواهم انجام دهید. من قبول تعریف, اما من هم ترک توجه داشته باشید در لبه ایوان خطاب به “راز ستاینده.” در آن من می خواهم بگویم که من در سال 85 و در حالی که flattered, من در دسترس نیست — پس لطفا توقف در ترک “هدیه” در پاسیو.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر