Dear Abby: او می گوید من باید به زندگی در دختر و یا او را ترک می کند من

عزیز ابی: من دوست پسر مادر مرده توسط انتحاری دو هفته پیش. کل خانواده است که با داشتن یک زمان سخت و آنها در برخورد با چیزهایی که در راه خود را.

جین فیلیپس

دوست پسر من تصمیم به حرکت ما در با پدر و خواهر به خاطر او می خواهد به نزدیکی پدرش. من ترجیح می دهم به اقامت و زندگی در خانه ما از آنجایی که ما تنها زندگی می کنند حدود سه مایل دورتر از آنها.

من نمی خواهم اما من واقعا نمی خواهید به حرکت می کند. او این تصمیم چند روز پیش بدون مشورت با من. او گفت که با او و یا ما را از رفتن ما راه جداگانه.

خانواده اش و من همیشه بدست, همراه, و من کاملا مطمئنم که حرکت در آن را بدتر خواهد کرد. نباید من هر بگویم در این کار یا باید من انجام آنچه او را خوشحال می کند?

در برزخ در اوهایو

عزیز در برزخ: مردم در تلاطم غم و اندوه همیشه خردمندترین تصمیم گیری. آنها نیز خود را به بهترین خودشان در احساسی مملو شرایط. شما نباید داده شده و اتمام حجت.

این حرکت قرار است به طور دائم یا موقت ؟ چون شما یک زن و شوهر شما باید مشورت قبل از دوست پسر خود را از این تصمیم. پس ارتباط خود را با خانواده خود نشده است بهترین انتقال می تواند پر از دست انداز یکی. اگر شما می توانید استطاعت به طور مستقل زندگی می کنند, آن ممکن است یک ایده خوب برای کشف این گزینه در حال حاضر است.

عزیز ابی: من تا به حال 18 ساله, دوست دختر به مدت شش ماه (من 24). او یک دختر شیرین که دلسوز و متفکر و احترام. هر روز به طور معمول به خوبی می رود و ما هرگز استدلال در مورد هر چیزی به جز وقتی که می آید به سلامت.

او وحشت زده از دندانپزشکان و پزشکان. من استفاده می شود به عنوان به خوبی. اما من سعی کردم بارها و بارها او را درک کنند که اگر آن شرایط می تواند ترسناک آن بدتر خواهد بود اگر او برای رفتن به این مکان زمانی که آن را تقریبا بیش از حد دیر است. او حاضر به رفتن به پزشک و یا دندانپزشک منشی با من به تماشای آنچه که من تجربه. او می گوید: او را دریافت واکسن “که آن زمان” — به جز واکسن آنفولانزا و دیگر “غیر ضروری” عکس.

او می گوید: او را از رفتن به دندانپزشک هنگامی که دندان های خود شروع به صدمه دیده است. او منطق این است که “من خوب و بدون این مسائل در حال حاضر, بنابراین من خوب است.”

من در تلاش برای به عنوان بیمار من می توانم با او. من سعی کردم به توضیح است که منطق برای تلفن های موبایل مانند “من نمی پوشیدن کمربند چون من بدست به با یک ماشین تصادف نشده است.” من می ترسم من به زودی رشد می کنند بنابراین بی تاب با جهل است که من شکستن تا با او. من نمی خواهم با کسی که نمی تواند خود را سلامت به طور جدی. چه می توانم به او برای آمدن در سراسر چهره او ترس و اذعان کرد که او سلامت است فوق العاده مهم است ؟

مراقبت در نیوهمپشایر

عزیز مراقبت: نگرانی خود را در مورد این دختر معتبر هستند. وجود دارد برای کمک به افرادی که تشویشی در مورد پزشکان و دندانپزشکان, اما تنها اگر آنها در حال حاضر به اذعان به وجود یک مشکل است که دوست دختر خود را است. اگر شما همیشه تصمیم به شروع یک خانواده با هم, شما قطعا نمی خواهید این رفتار را به فرزندان خود را.

به نظر من شما باید پایان آن را در حال حاضر به دلیل آن را یک معامله شکن.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>