Dear Abby: پنج سال بعد او هنوز هم عصبانی در مورد این قسمت با سگ خود را

DEAR ABBY: پنج سال پیش برادر بزرگتر من تا به حال تصادف و مورد نیاز برای زندگی در خانه پدر و مادر در حالی که او بهبود یافت. او به همراه آورده خود را 4 سال سگ “فلفل.” سگ نیاز به یک رژیم غذایی خاص است.

جین فیلیپس

پدر من که یک عمده مشروبات الکلی و لذت می برد داشتن فلفل وجود دارد اما از آنجا که او یک الکلی است, شما نمی توانید به او بگویید هر چیزی که او نمی خواهید به شنیدن. چون برادر من تا به حال شده است به طور جدی صدمه دیده بود و در یک بیمارستان تخت و صندلی چرخدار پدر من تغذیه سگ.

با وجود برادر من درخواست پدر من تغذیه فلفل هر چه او می خواست — از جمله شکلات. از آن ساخته شده فلفل بسیار بیمار و او مرده بود در عرض سه ماه. دامپزشک گفت که به دلیل آنچه که پدر من تغذیه او.

برادر من منفجر پدر. او به نام او هر نام در این کتاب نتیجه گیری با این نظر که پدر من بود گه مست که مستحق مرگ در قطره قطره شدن.

با وجود صدمات برادر من خانه را ترک کرد و هرگز برای ما صحبت دوباره. متاسفانه من و مادرم هر دو وابسته به پدر و نمی خواهم به خشم او پس ما در کنار او.

یک ماه پیش من تصمیم به پیگیری برادر من پایین. او در حال حاضر ازدواج کرده و زندگی در خارج از کشور با, همسر, دختر و در قوانین.

برادر من به من گفت که او متاسفم برای ماندن در تماس با من, اما او دیگر مایل به صحبت با پدر و مادر ما. مادر من است که با فشار دادن به من برای اطلاعات اما من می ترسم که به او و پدر من بسیار از هر چیزی. من باید بگویم که پدر و مادرم در مورد من برادر ؟

رها خواهر

خواهر عزیز: من حدس می زنم پدر و مادر خود را نمی تواند با فشار دادن به شما برای اطلاعات اگر شما تا به حال را به آنها نشان داد که شما در بر داشت برادر خود را. در صورتی که مورد, که یک اشتباه بود. اگر شما باید آشکار هر چیزی به آنها بگویید شما برادر خوب و مبارک است اما تغییر نکرده احساسات خود را در مورد آنها و هنوز هم می خواهد بدون تماس.

عزیز ابی: من فقط مختصر و دوستانه ایمیل از من شوهر و مادر بزرگ. در آن او از من پرسید اگر ما جدیدترین علاوه بر این شد “خوبی عزیزم.” که عبارت است از یک حیوان خانگی غرض از معدن.

زمانی که او صحبت کردن در مورد چگونه من مادر در قانون نیست خوب عزیزم من تا به حال به او گفتم که همه بچه ها خوب هستند نوزادان است. من نمی خواهد به عنوان ناراحت که من با استفاده از این کلمات اگر او نبود وحشتناک با کودکان (به عنوان مثال بیش از حد سخت و بیش از حد-انتظارات بالا) و اگر او نمی باید یک استعداد برای وارد شدن به دعوا و شکایت در مورد تقریبا همه.

من می خواهم برای پاسخ به ایمیل خود, اما من می توانم خودم را به موافقت با این فرض که این احتمال وجود دارد که نوزاد یا هر نوزاد که برای ماده می تواند هر چیزی به غیر از خوبی عزیزم. من هم نمی خواهم برای شروع یک مبارزه با او که به نظر می رسد خرده و من نمی خواهم به ضربه کردن ایمیل خود را. باید چه کار کنم ؟

خشم در ایندیانا

عزیز خشم: در این بهره از هر خانواده هماهنگی دست نخورده باقی است در پیرزن را از خواب بیدار محدود کردن درام و به او پاسخ کوتاه نیست که اشاره به “خوب بچه ها” — چیزی مانند “خوب بود از شما بشنوم.” دوره.

DEAR ABBY: چگونه ممکن است من با ظرافت تشویق من لذت بخش دوست برای پوشیدن دئودورانت? من تنها کسی نیستم که متوجه شده. او که در غیر این صورت بسیار بهداشتی است.

برگزاری بینی من در نیوهمپشایر

عزیز برگزاری: نظر به نزدیک شدن به این موضوع این است: “شما می دانید, ‘ژاک,’ در اینجا در ایالات متحده ما باید برخی از عجیب و غریب’ استانداردهای بهداشت شخصی” … سپس توضیح آنچه که آنها به دنبال دارد. بله بوی بدن هستند “طبیعی” اما اگر آنها دست کشیدن از کسی که بیش از چهار فوت دور.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>