اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن یک مشکل مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه

دوبلین — زمانی که خود بنیاد ساخته شده است در دفاع و نگه دارید حریف به صفر در سه ماهه اول قهرمانی بازی شما در زندگی خیلی خوب است.

De La Salle بود در آن منطقه راحتی شروع به سواحل شمال بخش بخش نهایی شنبه شب. هنگامی که نمره محکم در نیمه دوم اسپارتها یافت راحتی بیشتر.

آنها ضربه بزرگ عکس.

نتیجه این شد یک 57-44 پیروزی بر گرانادا قبل از خانه بسته بندی شده در دوبلین ، De La Salle بالا دانه جشن آن 14 عنوان بخش کلی و چهارم در گذشته پنج فصل است.

“ما قفل شده است و در, دفاعی,” مربی جاستین Argenal گفت: پس از جشن فروکش کرد و او را ملاقات با مربیان خود را و پس از آن بازیکنان خود را. “گرانادا است که واقعا به خوبی مربی و می توانید نمره در بسیاری از راه های. نگه داشتن آنها را به صفر امتیاز در سه ماهه اول من فکر کردم بسیار چشمگیر بود. که به من گفت که ما آماده دفاع کند.”

De La Salle, آن را به عنوان اغلب است قفل شده بود به عنوان به زودی به عنوان حذفی چراغ شروع به فلش سرنگونی کالج پارک مونت ویستا و در حال حاضر گرانادا توسط دو رقمی و مسیر قهرمانی.

گرانادا و مونته ویستا تا به حال برنده بیش De La Salle در شرق خلیج ورزشی بازی لیگ و دو شکست که احتمالا هزینه اسپارتها یک نقطه در NCS مراسم تحلیف شش تیم باز بدست آورد که اسقف o’dowd برنده پنج شنبه با ضرب و شتم دوبلین.

در پلی آف DLS به خاک سپرده مونته ویستا 70-38 در مرحله نیمه نهایی شد و بیش از حد قوی برای گرانادا حتی اگر Matadors نشان داد که چرا آنها کشت دوم در پشت DLS در براکت.

پس بدون گل سه ماهه اول گرانادا (24-6) به ثمر رساند 10 در دوم و رفت به اتاق قفل انتهایی 27-10.

این لیورمور مدرسه شبیه تیم های مختلف در دوره سوم باز کردن قاب در یک 20-7 اجرا است که کاهش کسری بودجه به 34-30.

“من افتخار می کنم از آنچه که آنها در نیمه دوم” گرانادا مربی Quaran جانسون گفت. “افتخار از آنچه آنها در تمام طول سال. آنها به رقابت بپردازند. نه اینکه در این مرحله قبل از ممکن مبهوت آنها را به صورت کمی است.”

اما Matadors غلبه وحشت و نگاه به عنوان اگر آنها را آغاز سه ماهه چهارم به پایین فقط پنج. اما هنگامی که یک توپ سست شد و ضربه زد به گوشه جک بایرز آن را برداشت و به خاک سپرده شد یک شتاب-افزایش 3-اشاره گر که کشیده De La Salle مزیت به 40-32 از طریق سه دوره.

“این چیزی است که ما عمل به خصوص تهاجمی rebounding بودن تهاجمی” بایرز گفت. “هم تیمی های من رفت و توپ برای من است. ما تمرین لگد زدن به آن را به گوشه ای در پرتاب ریباند. من به ضرب گلوله کشته است.”

De La Salle (22-7) به دست آورد فرماندهی در دوره نهایی, هرگز, اجازه می دهد که منجر به کوچک شدن به ظرف پنج امتیاز دوباره.

Jayden جانستون و رایان بارنی هر حال نه امتیاز به رهبری گرانادا.

ارمیا Dargan تا به حال 14 امتیاز برای DLS. نوح کلیفورد به پایان رسید و با 13 و بایرز اضافه شده 11.

“ما در حال کار بر روی آن تمام هفته آینده با شدت حق” کلیفورد گفت. “ما به نوعی به حال کردن آغاز به فصل. ما تا به حال بسیاری از سختی و ما از طریق به عنوان یک تیم. زمانی که همه ما قفل شده است و در کنار هم احساس می کنم مثل ما یک نیروی غیر قابل توقف.”

همانطور که با تیم های دیگر در سراسر کشور, De La Salle را پیدا خواهد کرد آن شمال کالیفرنیا منطقه ای مقصد یکشنبه.

این آمار و ارقام به من بخش و یا احتمالا باز برای اسپارتها.

“ما می خواهیم به در باز” Argenal گفت. “من فکر می کنم ما همیشه انجام دهید. من فکر می کنم کار بچه ها واقعا سخت است. من فکر می کنم ما رزومه خیلی خوب است با توجه به تیم های که ما به ضرب و شتم.”

De La Salle اتحاد برنده بیش از پیش بینی باز تیم سرمایه مسیحی از ساکرامنتو و دوبلین اما این کمیته همچنین به احتمال زیاد حفاری به دلایل NCS را انتخاب کنید نه DLS برای باز آن را بدست آورد.

“در پایان روز, مهم نیست که چه من فکر می کنم” Argenal اضافه شده است. “ما فقط باید به بازی بازی های که در برنامه های ما و ما هیجان زده به بازی در هر کجا که آنها ما را.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر