روز, اخبار کابل دریافت تقویت به تماشای تلویزیون رونق


Samba می گوید: تعداد مشاهده زمان تا 55%

با مردم ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش coronavirus کل تلویزیون مشاهده زمان است تا 85 درصد در اواخر ماه مارس در مقایسه با یک سال پیش و در طول روز و کابل اخبار بزرگترین ذینفع با توجه به تجزیه و تحلیل داده ها از Samba تلویزیون.

Samba تلویزیون نگاه برای مشاهده مارس 23 طریق 27 ماه مارس در مقایسه با یک سال پیش و در بر داشت که در طول روز تبدیل شده جدید بود ، در طول روز مشاهده شد تا 121% در طول مدت زمان است.

اخبار کابل مشاهده است تا 347% در طول روز برای, CNN, Fox News, MSNBC, فاکس کسب و کار و CNBC با CNN و MSNBC چیدن بزرگترین افزایش می دهد.

مربوط به: ویروس به آگهی فروش Execs در نظر گرفتن روز به روز روش

MSNBC شد تا 810% و سی ان ان شروع به پریدن کرد 637%.

بیش از مجموع روز پنج کانال های خبری بودند تا 272%. دوباره بزرگترین دستاوردهای شد و در سی ان ان تا 564% و MSNBC, تا 563%.

“همانطور که میلیون ها نفر از آمریکایی ها تنظیم به واقعیت های جدید از کار از خانه تعطیلی مدارس و اجتماعی فاصله مقرر تلویزیون بینندگان است دستخوش تغییر عظیم” گفت: جفری سیلورمن مدیر علوم اطلاعات و تجزیه و تحلیل ترافیک برای Samba تلویزیون.

“در طول روز برنامه نویسی در حال تبدیل شدن به جدید وبگاه با مجموع زمان صرف شده برای تماشای تلویزیون در طول روز بیش از دو برابر سال بیش از سال سیلورمن گفت. “آمریکایی ها به طور فزاینده ای تبدیل به بزرگترین صفحه نمایش را در زندگی خود را در تلویزیون به عنوان یک پنجره را به جهان خارج برای اخبار با مجموع زمان صرف تماشای اخبار تلویزیون بیش از سه برابر متوسط با برخی از شبکه های تجربه بیش از یک 5x افزایش کل زمان صرف تماشای برنامه نویسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>