روز قبل از محاکمه انطاکیه می خواستی معامله در دختر را با چاقو مرگ

مارتینز روز قبل از او را برای محاکمه به اتهام قتل دوست دختر خود را یک انطاکیه مرد پذیرفته قتل نفس اعتقاد به عنوان بخشی از درخواست مقابله با کنترا کوستا دادستان.

قطع لین, 33, خواهد بود به طور رسمی محکوم دوشنبه 18 سال و هشت ماه در زندان سلاح سرد مرگ 30 ساله مه ژوئن تنگ. Lin التماس هیچ مسابقه به قتل تنگ و کشیدن اسلحه بر روی دو نفر از دوستان که شاهد Lin و تنگ استدلال ساعت قبل از سلاح سرد.

این حادثه آغاز شده و در شب مه 18, زمانی که لین و تنگ دیده می شد استدلال در یک خانه در 4500 جلوگیری از شاخ بزرگ دادگاه که در آن آنها عامل رشد ماری جوانا ، تنگ دو کاهش یافته است و تلاش برای آرام کردن Lin اما او کشیده تفنگ بر روی آنها و آنها به سمت چپ با توجه به دادستان.

دوستان نمی پلیس تماس بگیرید. تقریبا دو ساعت بعد Lin به نام 911 و گزارش داد که سارق مسلح ناشناس به حال پشت سر هم به خانه و ضرب چاقو تنگ. پلیس مشخص شد Lin جعل داستان و بازداشت او را به ظن قتل دادستان گفت.

لین و تنگ شده بود, در یک رابطه دراز مدت و به تازگی به منطقه خلیج از نیویورک, مقامات گفت.

لین است به اعدام محکوم شد و در 8:30 صبح روز شنبه دادگاه در مقابل کنترا کوستا قاضی پاتریشیا Scanlon, دادگاه سوابق نشان می دهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>