بعد نام COO در ViacomCBS شبکه های بین المللی


Exec زد ویاکام Digital Studios

کلی روز نامگذاری شد COO از ViacomCBS شبکه های بین المللی.

بعد قبلا جمهور ویاکام دیجیتال استودیو کار می کنند در تسریع دیجیتال انتقال VCNI کسب و کار. گزارش او به VCNI مدیر عامل دیوید لین.

ملودی قهوهای مایل به زرد است که اهسته بازمزمه ادا کردن در VCNI پس از سال 2017 در حال ترک این شرکت است.

مرتبط با: پائولا کاپلان می پیوندد روز در ویاکام Digital Studios

“کلی برجسته سابقه در ساختمان های دیجیتال کسب و کار و تخصص او خواهد بود بسیار مهم در رانندگی به جلو گذار ما برای تبدیل شدن به یک مطلب دیجیتالی led عملیات” گفت: لین. “کلی است که متخصص در رسیدن به مخاطبان جوان, گسترش, به جدید مدل های کسب و کار و همکاری با ذینفعان کلیدی به نتایج درایو. من مطمئن هستم که با علاوه بر این از کلی برای ما تازگی کارآمد رهبری تیم ViacomCBS شبکه های بین المللی ادامه خواهد داد به ارائه رشد صدور مجوز مارک های ما محتوا و IP در بالاترین ارزش و رشد سریع در بازارهای بین المللی به ما در سرعت بخشیدن به ما جریان استراتژی است.”

قبل از پیوستن به ویاکام روز برگزار پست در کشف ارتباطات هیبت تلویزیون و AOL. او همچنین به عنوان مدیر عامل شبکه های تصویری بر روی صفحه رادار قبل از آن فروخته شد به ساز استودیو.

“من مدت تحسین VCNI تیم خود را پیشگام کارآفرینی با رویکرد ارائه بین المللی رشد برای ViacomCBS و من مشتاقانه در انتظار همکاری نزدیک با هر کس به مقیاس و تبدیل علامت های تجاری ما در سراسر اکوسیستم” بعد گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>